Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok, kisfiú után kislány...

Lányok, kisfiú után kislány kinek sikerült? Főleg azok válaszát várnám, akik bevetettek valami praktikát. Mennyi időt vártatok a terhességek között és milyen praktikával próbálkoztatok?

Figyelt kérdés

Van egy édes drága kisfiam, és gondolkozunk a tesón. Mi elsőre is lányt szerettünk volna, de egyáltalán nem bántuk a kisherceget sem. Egyébként persze fő az egészség, de légyszi ne mondjátok, hogy teljesen mindegy, mert persze tudom én is. Inkább csak rásegítenék, aztán a többi úgyis a sors kezében van. :) Azok ne írjanak akiknek csak úgy, kvázi véletlenüll fiú, majd lány páros lett, mert attól nem leszek okosabb :)

Szivesen olvasnék tippeket is!



2019. jún. 11. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, ugye gondolod komolyan hogy vannak ilyen praktikák? Akkor nem lenne senki kívancsi a baba nemére uh-n mert tudná hogy milyen neműt hozott össze. Akkor nem lenne annyi sírás-rívás itt, hogy más neműt akart.
2019. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De gondolom..és azt is hogy alapvetően az apa és anya genetikája meghatározza a lehetséges nemét az utódoknak. Pl van olyan pár akiknek csak azért van fia mert az összes lány utódjuk beteg lenne, és a természet (jobb esetben) az erősebb és egészségesebb utódokat tartja meg. Viszont tele van az internet egymástól teljesen különböző praktikákkal (étrend, időzítes, különféle naptárak, stb.) amivel elvileg (bàr lehet hogy ez csak babona, hiedelem...) lehet befolyásolni a nemeket. Én nem tudom hogy hiszek-e benne, vagy miben hiszek, ezért kérdeztem. És a kérdés azokhoz szólt akiknek esetleg bevált valami. Nem a fanyargókhoz, mert attol sem leszek okosabb..ettől független ha 2 vagy 3 fiam lesz nem fogom felkötni magam, de szerintem természetes praktikákkal igenis lehet próbálkozni, legfeljebb nem jön össze🤷🏻‍♀️
2019. jún. 11. 09:47
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nem foglalkoztam ezzel, de ha megnézem, akkor ez alapján bejött volna. [link]
2019. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Én nagyon erősen koncentráltam. Azaz hittem. Kb már tinikoromban megvolt a fiúnév, merthogy nekem fiam lesz, és az lesz a neve.

28 évesen szültem. Fiút.

Soha nem fordult meg a fejemben, hogy lányom lesz.


Talán ezt butaságnak tartod. (én vak szerencsének ;-))


Akkor miért hiszed, hogy az étel meghatározhatja a nemet? Vagy az együttlét ideje? Vagy bármi?

Amiket olvasol, azoknak bejött ( a vakszerencse). És lehet, hogy a 2x annyi ember, akinek nem, az nem írja le, tehát nem olvasod.

2019. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor praktikázzál. Biztos van egy tuti atomtitkos módszer csak nem hozták nyilvánosságra az orvosok, de majd itt a gyakorin.

Jaj a butaság olyan határtalan :((

2019. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm, honnan tudod hogy BEVÁLT valami? Ha azt írom hogy az én tuti praktikám a nyers sárgarepa evés szex előtt és után, és sikerült mert lányom lett másodjára, akkor te kajak azt gondolod hogy amúgy fiam lett volna de ez a praktika bevált és ezért lett lány? 50% van mindig mindkét nemre......NINCS olyan akinek bevált praktikája van, egyszerűen a lány sikeredett be és ennyi. Kicsit gondolkodni kell és rájössz mekkora hülyeséget írtál.
2019. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Ezek a praktikák 50%-ban működnek, ami annyira nem rossz.
2019. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 ezzel én is így voltam, a lány nem volt opció, mégis az lett!
2019. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ovulacio elotti egyuttletbol szuletett a fiunk, aztan ugy gondoltuk, a kisteso is jo lenne, ha fiu lenne, ugyanigy, ugyanakkor voltunk egyutt es kislany lesz a teso, szoval, nalunk nem jott be a praktika.

Esetleg huvelyoblitest probald, az talan er valamit.

2019. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem..miert kell ennyire rosszindulatúnak lenni? Tudtommal mindenki azt kérdez, amit szeretne ezen az oldaon, vagy nem?

De itt a sok rosszindulattól látni se lehet. Nem vagyok nyilvan én sem hülye. Igen, valóban lehet, hogy akinek bejött valami annak amugy is fia vagy lanya lett volna és semmit sem tett hozzá, amit taktikázott, praktikázott. Én csak kérdeztem valamit, ami érdekelt. Az értelmes válaszokat viszont köszönöm szépen!

2019. jún. 11. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!