Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy 6 hónapos...

Mit tehetnék, hogy 6 hónapos kislányom ne sírjon a távollétemben?

Figyelt kérdés
Ha rábízom valakire, eleinte jól elvan, sokat mosolyog rá. Amikor 20-30 perc elteltével rájön, hogy nem vagyok ott vele, el kezd sírni, vigasztalhatatlan. Ha odamegyek, felveszem, egyből megnyugszik és elhallgat, tehát nem az a gond, hogy éhes vagy pelus bántja, hanem hogy hiányol.

2019. jún. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes az igénye, nem kell semmire sem szoktatni, jól működik a babád.
2019. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy kötődik hozzám, de így nem tudok sehova sem elmenni. Szeretném, ha mással is jól érezné magát akkor is, ha nem lát.
2019. jún. 11. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egyre többször és többet azzal, akire bízni akarod. És olvass utána a szeparációs szorongásnak, bár az klasszikusan 8 hósan kezdődik.
2019. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod sürgetni, majd ha kinyílik számára a világ, akkor lesz változás, de most még te vagy a világa. Lesznek visszaesések is, de összességében egyre önállóbb lesz.
2019. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van. Mikor még ott vagyok akkor is csak engem néz /keres. Anya kezében már elvan, bár sirdogal kicsit, anyósoméban mindig sír, pedig szinte minden nap jön. Idegen környezetben nem érzi jól magát, csak otthon.
2019. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az idegen környezettel nincs gond és azzal sem, ha bárki más ott van, amíg engem is lát. Olyan, mintha csak a jelenlétem nyugtatná meg.
2019. jún. 11. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert csak a jelenléted nyugtatja meg :D

Ez ilyen.

2019. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!