Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

2 hónapos lesz a babám vasárnap ès nem akarja hason emelni a fejèt. Mit tudok tenni azon kívül, hogy sokszor hasra fektetem?

Kezdek feszült lenni ez miatt :(

A gyerekorvos hová küld el ha nem változik a dolog?

Mi a baj, amièrt nem emeli a fejèt?

jún. 11. 13:45  Privát üzenet  

A válaszok
A gyerek rehabilitációs szakrendelésre. Ott megvizsgálják és küldik további vizsgálatokra és/vagy gyógytornára.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 11. 13:47 Privát üzenet

Dévényeshez küld. Sógornőméknek felhuzás közben nem tartotta a fejét 3 hosan, mire kaptak időpontot, már képes volt rá.

Nyugi, semmi ilyan baja nincs, amit ne lehessen kezelni tornával. Az én kisebb gyerekem 4 hos, és csak oldalra tud fordulni, mig a környezetemben élő vele egyidősek, vagy a nagyobb gyerekem már tudta ennyi idősen. Nem kell betojni, ne idegeskedj.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 11. 13:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ès a nyugtatást :)

Teljesen beparáztatott a gyerekorvos, hogy ez így nagyon nem jó

# 3/9Időpont jún. 11. 13:54 Privát üzenet
Ne izgulj, tedd sokat hasra, de akkor sincs semmi, ha továbbküldenek a fejlődésneurológiára, legalább megnyugtatnak, mutatnak esetleg néhány gyakorlatot, ami segíti a fejlődést, szerintem tök jó egy ilyen helyre eljutni, jó érzés, hogy szakértő is megnézi, minden rendben van-e a babával.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 11. 14:09 Privát üzenet
Egyáltalán nem emeli? Csak fekszik hason?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 11. 15:49 Privát üzenet
Tedd mellkasodra-hasadra. Hátha motiválja az arcod :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jún. 11. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nèha megemeli kicsit, de utána sírásba tör ki ès ennyi a fejemelès. Háton fekve is ha fogom a kezèt ès kicsit felhúzom akkor se tartja a buksiját, csak lóg hátrafelè

# 7/9Időpont jún. 12. 14:53 Privát üzenet
Én akkor elvinném ide egy felmérése (csak megnézik, semmi veszélyes dolog, de ha van valami baj akkor legalább tudjátok kezelni hamar) : [link]

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 12. 15:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket ès a tanácsot :)

# 9/9Időpont jún. 12. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vasarnap latta az ugyelet a gyerekemet, de nem javul, vigyem el a korzetihez?
Megnéznéd nekem, hogy jövő hétvégén szombaton vagy vasárnap és pontosan hol lesz bababörze Tatán?
Vasárnap lessz 6 hetes a fiam és még mindig sárga, a talpa mega tenyere már tisztul. Szerintetek helyre jön most már?
Vasárnap lessz 4 hetes a fiam. És 2x3x kivittem már a levegőre. De a napokban elég szeles az idő. Nem nagyon de fúj. Ilyenkor ki lehet vinni 5 percekre?
Tropicariumba érdemes 9 hónapos babával elmenni vasárnap?
19 honapos babám vasárnap este elesett. Mit csinâljak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!