Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 8-10 hetes babátok?...

Mit tud 8-10 hetes babátok? Mennyit alszik, mennyit eszik és mennyit van ébren?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
REszik alszik eszik alszik mit tudjon? Spanyolul?
2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Jaja,jó kérdés,jó válasz.
2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dinnyék. :) Pl. Emeli-e a fejét, amikor hason van, megfordul-e hasról hátra, gőgicsél-e, követi-e a szemével a tárgyakat, embereket, felismeri-e a családtagokat, fordul-e a hang irányába, azonnal bealszik-e kaja után, az éjszakát végigalussza-e? Ezek nem bonyolult kérdések, főleg, ha anyáknak teszem fel.
2010. júl. 8. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezeket a kérdéseket tetted fel...
2010. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Édes istenem... A mit tud, az erre vonatkozott, csak nem fejtettem ki. Ezen felül mennyit eszik, alszik stb.

De ha nem tudtok válaszolni, akkor inkább ne is fárasszuk egymást.

2010. júl. 8. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:

De akkor: 10 hetesen a fiam hason már kicsit kitolta magát, tartotta a fejét. Az éjszakát kb 3 hetes kora óta végigaludta. Azt nem tudom, hogy a családtagokat felismeri-e, engem meg az apját nyilván, máshoz szerintem még kicsi. Ha dícsérik, mosolyog, a nőkre ehyébként is. Sokat "dumál", imád az apjával beszélgetni. Ha valami a kezébe akad, azt veszettül szorítja és hadonászik vele. Tudja szopni a kezét, ezzel nyugtatja is magát.

Most 12 hetes, az eddigiek kiegészültek azzal, hogy sikerült oldalra, ill. hátról hasra fordulnia. Azóta az oldalán, magzatpózban alszik, a textilpelenkát a szájába gyömöszölve. Üv9ltve ébred, mert hasra fordul álmában, úgy meg nem szeret lenni.

2010. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is hülyén tetted fel a kérdést, akkpr inkább írtad volna a keresőbe, hogy 10 hetes babák, lett volna egy csomó infód. Amúgy válaszoltam. A te babád miket csinál?
2010. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora tuskók vannak!:)Mi 11 hetesek vagyunk,mosolyog,vigyorog,gögicsél,meg gurgulázik,megfogja a tárgyakat és szorítja,mindent a szájába vesz,főleg az öklét...:)Hason utál lenni,de megemeli a fejét és az oldalára tud fordulni...az ágyban pont ma reggel keresztben fordulva találtam:)Éjfél körül alszik el,és reggel fél hatig alszik,aztán cicizik és kedvezményként velem alhat kb.még két órát...ilyenkor vigyorogva ébred:)
2010. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 12 hetesek vagyunk,hangossan sikongat,gyűrögeti a pelusát,megfogja a csörgőjét és rázza,van neki macis könyve az nagyon leköti őt,nagyon erős baba már a korházban is átfordította a fejét,már ott is hason aludt 1 hónapos korában átfordult 2-3x,de mostanában nem csinálja.
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az én kisfiam 8 hetes, nincs összehasonlítási alapom mi az amit "kell" tudni egy ekkora babának. Nagyon sokat mosolyog, próbálgatja a habgját, figyel ha beszélünk hozzá, ha mondókázunk nagyokat vigyorog, viszont még nem ismer fel bennünket, vagyis ha meglát még nincs az a nagy vigyor. A fejét hason emeli, nem szeret hason lenni, olyankor átfordul hasról hátra. A kis keze legtöbbször ökölbe van szorítva, nem fog semmit, nem is akar nyúlni a tárgyak felé. Ölben még néha nyeklik nyaklik, illetve előfordul még a bólogatás, de már szépen tudja magát tartani.

Az éjszakát végigalussza, az elalvás néha kicsit lassabban megy, de legkésőbb 10-11 felé elalszik.

2010. júl. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!