Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ha időre mentek de az amúgy rosszul alvó babatok éppen alszik akkor mit csináltok? Tanácsadásra kellene menni

jún. 13. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mindkettő aludt a babakocsiban, szóval ilyenkor óvatosan áttettem és indultunk.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jún. 13. 10:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kocsival kell mennünk mert messze van és egy pelenkaba alszik meg öltözni is kellene ..:/

# 2/11Időpont jún. 13. 10:58 Privát üzenet

Csak ma tudsz menni? Státuszra?

Meddig van a védőnő?

Ilyenkor örülök, hogy falun mindenki ismer mindenkit. Ilyen esetben felhívom védőnőt, hogy elinduljak vele, vagy hagyjam aludni, jó lesz a jövő héten? Olyan is volt, hogy a kismamák rendelési idejében fogadott, soron kívül. Csak gyorsan lemérte, aztán mehettünk.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jún. 13. 11:04 Privát üzenet

Akkor elkezded felöltöztetni. Vagy alszik tovább, vagy felébred. Ha felébred, akkor sem dől össze a világ...

Túléli, hidd el.

Amúgy meg úgysem kell nagyon felöltöztetni. Ha van, egy átlapolós body-t simán rá tudsz adni úgy, hogy nem ébred meg.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont jún. 13. 11:05 Privát üzenet
Egyszerűen felöltöztettem és bízva a jó szerencsébe elindultam vele.Legtöbbször visszaaludt.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont jún. 13. 11:06 Privát üzenet
Egyértelmű, hogy felöltöztetem és megyünk.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont jún. 13. 11:06 Privát üzenet
Nálunk is mindig akkor aludt tovább mikor időre mentünk valahová. Ha lehet felhívom hogy mehetünk - e késöbb, ha nem, akkor nincs mit tenni, felébresztem. Azért ha messzebbre megyünk szeretek úgy nekiindulni hogy kicsit evett, tiszta pelus, megfelelő ruha. Úgyhogy felébreszteném. Vinném az alvós állatkáját, visszafelé odaadnám neki hátha elalszik.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont jún. 13. 11:19 Privát üzenet
Pont az e havi tanácsadáson volt ilyen, a gyerek egész nap vergődött, hisztizett majd elaludt persze pont akkor amikor jelenésünk lett volna az egy éves státuszon. Felhívtam a védőnőt (akivel amúgy tök jóban vagyunk, nagyon rendes nő), hogy a kislányom hosszú hiszti után kifeküdt nem-e tudunk máskor menni, hogy hadd pihenjen. Mondta, hogy nehogy felkeltsem, köszöni szépen hogy telefonáltam és adott egy másik időpontot.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont jún. 13. 11:45 Privát üzenet
Felöltöztetem, és megyünk. Ha felkel felkelő, ez van. Ahol van 1-2-3 tesó, ha menni kell a nagyobbakért oviba, suliba, muszáj felkelteni a kicsit.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont jún. 13. 14:04 Privát üzenet

Hát én vagy átemelném így pelusba a hordozóba, max egy textilpelit terítenék alá, és indulnék.

Mondjuk nálunk házhoz jár a védőnő szerencsére, mert megértette, hogy hiába van 10 percre kocsival az busszal gyalog 45 perc. Meg amugy is sokat jar erre...

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jún. 13. 14:05 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Darabos eteltol oklenkedzik (van hogy ki is hanyja). Ilyenkor mit csinaltok vele?
Mit csináltok 3 éves korig egy babával?
Ti babatok is szokott olyat csinalni, hogy mikor sir, akkor meghanyatja magat es levegot sem vesz? Annyira ijeszto tud lenni. Olyan mit csinaltok vele?
Mit csináltok 1 év körüli babátokkal, mikor ébren van?
Amíg bébiszitterrel van a babátok, ti mit csináltok? Maradtok otthon, vagy szerveztek társaságot, programot? Hogy szakadjak le a piciről pár órára?
Az orvoshoz milyen időközönként kell viszitek a babát tanácsadásra? És mit csináltok akkor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!