Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha időre mentek de az amúgy...

Ha időre mentek de az amúgy rosszul alvó babatok éppen alszik akkor mit csináltok? Tanácsadásra kellene menni

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő aludt a babakocsiban, szóval ilyenkor óvatosan áttettem és indultunk.
2019. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kocsival kell mennünk mert messze van és egy pelenkaba alszik meg öltözni is kellene ..:/
2019. jún. 13. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Csak ma tudsz menni? Státuszra?

Meddig van a védőnő?

Ilyenkor örülök, hogy falun mindenki ismer mindenkit. Ilyen esetben felhívom védőnőt, hogy elinduljak vele, vagy hagyjam aludni, jó lesz a jövő héten? Olyan is volt, hogy a kismamák rendelési idejében fogadott, soron kívül. Csak gyorsan lemérte, aztán mehettünk.

2019. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Akkor elkezded felöltöztetni. Vagy alszik tovább, vagy felébred. Ha felébred, akkor sem dől össze a világ...

Túléli, hidd el.


Amúgy meg úgysem kell nagyon felöltöztetni. Ha van, egy átlapolós body-t simán rá tudsz adni úgy, hogy nem ébred meg.

2019. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen felöltöztettem és bízva a jó szerencsébe elindultam vele.Legtöbbször visszaaludt.
2019. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelmű, hogy felöltöztetem és megyünk.
2019. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is mindig akkor aludt tovább mikor időre mentünk valahová. Ha lehet felhívom hogy mehetünk - e késöbb, ha nem, akkor nincs mit tenni, felébresztem. Azért ha messzebbre megyünk szeretek úgy nekiindulni hogy kicsit evett, tiszta pelus, megfelelő ruha. Úgyhogy felébreszteném. Vinném az alvós állatkáját, visszafelé odaadnám neki hátha elalszik.
2019. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Pont az e havi tanácsadáson volt ilyen, a gyerek egész nap vergődött, hisztizett majd elaludt persze pont akkor amikor jelenésünk lett volna az egy éves státuszon. Felhívtam a védőnőt (akivel amúgy tök jóban vagyunk, nagyon rendes nő), hogy a kislányom hosszú hiszti után kifeküdt nem-e tudunk máskor menni, hogy hadd pihenjen. Mondta, hogy nehogy felkeltsem, köszöni szépen hogy telefonáltam és adott egy másik időpontot.
2019. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Felöltöztetem, és megyünk. Ha felkel felkelő, ez van. Ahol van 1-2-3 tesó, ha menni kell a nagyobbakért oviba, suliba, muszáj felkelteni a kicsit.
2019. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Hát én vagy átemelném így pelusba a hordozóba, max egy textilpelit terítenék alá, és indulnék.

Mondjuk nálunk házhoz jár a védőnő szerencsére, mert megértette, hogy hiába van 10 percre kocsival az busszal gyalog 45 perc. Meg amugy is sokat jar erre...

2019. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!