Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve?

Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
8 honapos babám semmit nem hajlando enni csak tapszert, es nem hizik normalisan , olyan kis sovanyka .eddig a fogara fogtam a dolgot de ki jott mar neki negy. Valamit nem jol csinalok? Probáltam már fozelékeket hust, zöldséget gyümölvsöt semmi nem kell neki?
2019. jún. 13. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj neki több folyadékot adni, lehet nem kívánja az evést.
2019. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hany kg és mennyivel született?
2019. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a több folyadék nagyon jó ötlet. Nálunk is volt ilyen egyébként, hogy semmilyen pépet nem fogadott el még azt sem amit előtte imádott. Próbáltam darabosra készíteni attól pedig öklendezett. Végül az vált be, hogy bele tettem az etetőszékbe és elé tettem pl egy vékony karika banánt. Ő pedig megfogta és a szájába tette. Azóta úgy eszik, másképp nem hajlandó. Most 9 hónapos tehát van még idő :)
2019. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Blw? Az én fiam is csak úgy kezdett enni, hogy önállóan a darabkakat pakolta a szájába. A testvéreit tudatosan így fogom etetni
2019. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!