Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan még van esélye,...

3 hónaposan még van esélye, hogy rászoktatható a játszócumira?

Figyelt kérdés

Eddig nem adtam neki, hogy nehogy bezavarjon a szoptatásba, de a cumi helyett mostanra megtalálta a kezét (az egész öklét begyűri), ami még kevésbé tetszik. Akkor inkább már a cumi.

Mam startot próbáltam, azt elutasította.

Volt valaki így?

Egyébként nem éhség miatt csinálja. Rengeteget komfortszopizik is, de még azon felül is igényli.


2019. jún. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Jön a foga, azért tömi az öklét, azon nem segít a cumi.
2019. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Inkabb rágókát adj neki, ne cumit.
2019. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az előttem szólókkal. Az én kislányom is ezt csinálta 3 hónaposan fogzás miatt. Cumit el sem fogadja. A rágóka jobb ötlet.
2019. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Azért kapok piros kezet, mert rágókág javasoltam?
2019. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Rászokhat még. Az én lányom 5 hónaposan szokott rá.
2019. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Van olyan rágóka, amiben folyadék van és a hűtőbe kicsit lehűthető. Enyém szereti.

Az öklüket kiváncsiságból is rágjàk.

Én örülök, hogy nem lett cumis a baba, erre az állandó kummogásra hamar rászokik, kétévesen is ezt fogja csinálni, rágókázni meg nyilván nem fog.

Persze ujjszopás is van, de még arra sem lehet úgy ráállni, mint a szájába tömött cumira.

Nekem 4 hónaposamn volt ennek ellenére is egy időszak, amikor a komfortszopiról próbáltam cumira átszoktatni, de nem ment, úgy játszott a cumival, mint egy játékkal, nézte, rágta stb.

2019. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rágókából se kér. Nem rágja, hanem szopja az öklét.

Lehet hogy mocorognak a fogcsírák, de más jel nincs. Nem is nyáladzik.

"Persze ujjszopás is van, de még arra sem lehet úgy ráállni, mint a szájába tömött cumira."


Dehogynem! Rokongyerek 10 éves és még mindig szopja az ujját.

A cumit el lehet venni, az ujját nem.

Lányom cumis volt, szép fokozatosan leszoktattuk. Viszont ő nem szopizott csak 1 hónapos koráig és ahelyett kapott cumit, így elfogadta.

2019. jún. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!