Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái,...

Hasfájós babák anyukái, nálatok mikor tetőzött a baba hasfájása? És a legsírósabb időszak meddig tartott? A hasfájás hirtelen szűnt meg vagy fokozatosan?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hetes, 6 hetes kora óta hasfájós, de az elmúlt héten már reggeltől estig sírt és semmi sem nyugtatta meg. Tegnapelőtt még este iszonyat sírt, tegnap óta viszont nagyokat alszik napközben és viszonylag könnyen meg lehet nyugtatni. Ez vajon csak átmeneti javulás, vagy reménykedhetek, hogy kezd elmúlni a hasfájása?!

2019. jún. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
De mitől fáj a hasa? Tényleg az a baj,vagy csak ráfogja mindenki?
2019. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
3 hetesen kezdődött és 6-8 hetesen tetőzött. Abban a két hétben napi párszor 10-20 percet hagyott aludni szörnyű volt. Szegénykém sikítva ordított, számtalanszor vele sírtam a tehetségtől. Nem is nagyon emlékszem arra a két hétre annyira fáradt voltam. Persze előtte is nehéz volt, de kb az a két, esetleg 3 hét volt brutális. Utána picit jobb lett. Aztán olyan 11-12 hetesen mintha elvágták volna, és már csak amolyan utórengések voltak. De az már semmi sem volt az előzőekhez képest.
2019. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A tehetetlenségtől sírtam... Csak a telefonom okosnak hiszi magát. 😆
2019. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hetes korától 4,5 hónapos koráig konstans sírt. Főleg délután-estefelé tetőzött. Hordoztam, szoptattam, semmi sem segített igazán, csak az idő. Szinte egyik napról a masikra múlt el ez az időszak, mosolygós, kiegyensúlyozott baba lett.
2019. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk koran 3 hetesen kezdődött, 6 hetesen kicsit jobb lett, 3 hónaposan elmúlt, ahogy az állandó sírás is.
2019. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én kisbabám ételallergiás is, úgyhogy sajnos ez is rátesz egy lapáttal, hiába a diéta, a hasa még mindig fáj. Volt egy-két nyugisabb napunk, de pl tegnap is egész nap sírt, ma szerencsére csak este sírt sokat. Vasárnap lesz 3 hónapos, remélem lassan megszűnnek a hasfájós napok, mert nagyon nehéz, főleg, hogy van mellette egy 2 évesem is, akit szintén megvisel ez az egész :(
2019. jún. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!