Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tv a szobában, baba melletz?

Tv a szobában, baba melletz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első babánkat várjuk,jövő hétre vagyok kiírva. Mindenki azt ajánlja hogy az első hetekben a mi szobánkban aludjon az én felem mellett a kiságyában. Két szobás kertes házban élünk, az egyik szobát neki rendeztük be, nagyon szép lett, közvetlenül a mi szobankbol nyílik, ami háló és nappali is egyben, esténként tvzni szoktunk. Most gondoltam bele hogy ha itt skarjuk hogy legyen a baba, ahogy ajánlják, hallani fogja a tv t ami nem tudom mennyire káros... Vagy az mennyire rossz ha a saját szobájában alszik. Köszönöm a tapasztalt anyukák, apukák válaszait
2019. jún. 13. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem nagyon lesz időd tv-t nézni.
2019. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Az első perctől a saját szobájában aludt és ha akartam volna simán tudtam volna tv-t nézni
2019. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 piroska és a farkas ***** válasza:
28%
Az egyébként nem merült fel, hogy ne tévézzetek? csak kérdezem....merthogy se babának, se kisgyereknek nem jó.
2019. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Altasd nyugodtan a sajat szobajaban.
2019. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De felmerült, csak a férjem annyira megszokta hogy amikor hazaér munkából alvás előtt tvzik picit, valahogy a mindennapok része lett
2019. jún. 13. 23:14
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi baja nem lesz a tv-től, az én babám az első hetekben, hónapokban észre sem vette, most csodálkozik rá néha, de már három hónapos múlt. Mire észrevenné a tv-t, addigra aludhat a saját szobájában is.
2019. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk külön szobában alszik a baba az első naptól. Közvetlenül egymás mellett van a két szoba, az ajtók kb. egy méterre egymástól, és természetesen tárva hagyjuk mindkét szoba ajtaját. Meghalljuk a halk nyöszörgését is, és légzésfigyelőnk is van. Most 2 hónapos és nagyon nyugisak az éjjeleink, az elejétől kezdve egyszer kel csak hajnalban (anyatejes, igény szerint szoptatott baba). Szóval szerintem nem tragédia, ha külön szobában lesz, főleg ha egymásból nyílnak.


Amúgy az első hetekben úgy megváltozik majd a napi rutinotok, hogy lehet eszetekbe sem jut majd bekapcsolni a tévét. :) Én a babához közel, vele egy szobában nem tévéznék, de ha külön szobában van, akkor halkan mehet szerintem.

2019. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Mi is kulon szobába tettük a gyereket. Ugy voltam vele, hogy igy is ugy is fel kell kelni hozza, akkor meg tok mindegy hogy 5 méterre arrébb megyek a masik szobába. A tv-t kb 3 honapos koraig fel sem fedezte, azota meg mar nem tv-ek, mert nekik nem tesz jot.
2019. jún. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Első pillanattól a saját szobájában alszik a fiam. Pedig a mi hálónkban nincs tévé. Csak a nappaliban.

Tökéletesen megfelelt így mindenkinek. Volt egy kanapé a gyerekszobában, ha túl sokszor kellett átmennem, ott dőltem le aludni.


6 éves, már nem kell átmennem hozzá. És nem kellett sehova átszoktatni, mert mindig is a saját szobájában volt. Nekünk így volt a legjobb.

Mi is kertes házban élünk.

2019. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Én le leszek pontozva.


Egy szobában alszunk a babával (mivel csak egy szoba+nappali van) idővel majd kimegyünk a nappaliba, onnantól ez lesz a saját szobája, de még a szoptatás miatt így kényelmesebb mindenkinek.

Van bent tv, szokott menni, halkan, a baba rá se bagózik, én meg nem bánom hogy ha megszokja, hogy vannak zajok körülötte... és most fognak repülni a kövek, de én szoptatás közben nézem a tv-t.

Nyilván nem egész nap nyomatjuk a tv-t, és direktbe nem fogom a képernyő elé ültetni még nagyon sokáig, de attól hogy szerintem nem lesz baja, hogy néha megy.

2019. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!