Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ventillátort hogy használhatok újszülött mellett hogy kicsit lehűtse a szobát ebbe a melegbe vagy inkább felejtsem el? Langyos vizes törölközővel megtörölgethetem kicsit, hogy jobb legyen neki ebben a melegben, úgy sajnálom szegénykémet.

jún. 14. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nem megy rá közvetlenül akkor nyugodtan mehet a ventilátor. Nem cukorból van, ne féltsd ennyire.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 14. 17:48 Privát üzenet

Ne irányítsd rá direkt, akkor semmi baja sel lesz.

Meg lehetöleg ne legyen rajta ruhaféle, a pelenka böven elég.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 14. 17:54 Privát üzenet
Hát eltekerem a gombot, vagy benyomom. Kb igy. Nem a gyerekre fordítom, még magamra sem szoktam.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 14. 18:29 Privát üzenet
Használhatod. Mi ilyenkor csak egy pelust adunk rá, eseleg egy kis trikót. Bodyt semmiképp. A ventillátort a plagon fele iranyítjuk, igy nem lesz baja.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 14. 23:24 Privát üzenet
Én felé irányítom (nem teljesen, mert hagyom forogni) de olyan távolságból, hogy csak egy kis szellő legyen mire odaér hozzá. De azért mégis legyen valami légmozgás neki mert szegényről folyik a víz a tetőtérben. Igaz ő már 7 hónapos, így picit azért nekem könnyű bátrabbnak lenni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 15. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akiknek újszülött mellett nem volt segítségük (anyós, anyuka, rokon) mennyire nehéz így egyedül a picivel? Tényleg sokkal könnyebb akinek segítenek?
Hogy oldottátok meg a kutyasétáltatást újszülött mellett?
Anyukák, nem éreztétek megalázónak, ha segítséget fogadtatok pici baba mellett? Hogy jussak ezen túl?
Ti mennyit szoktatok internetezni újszülött bébitek mellett?
Újszülött mellett lehet klímát használni?
Nyári újszülött mellett mit csináltok hétvégente a nagytesókkal?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!