Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mi tortent? Lehet ilyen hirtelen valtozas?

Babam 5 honapos lesz. Eddig, szinte mar szuletesetol fogva szepen tartotta a fejet, jott sorba minden, hason szepen tartotta a kezet. Kb 2 honaposan mar gyakoroltuk, hogy tobbet legyen hason. Azota egeszen az elmult 1 hetig szepen is tartotta a kezet elon, ahogy kell. De 1 hete kb, amikor vedono szerint feszes a karja, azota oldalra teszi ki, es repulozik. Legalabbis a vedono szerint nem teheti oldalra. Nem ertem mi tortent, tornaztatom is, megyunk neurologushoz is majd. Eddig oke volt, hirtelen meg ezt csinalja. Ez normalis-e, Van ilyen e esetleg. Mar nyul a jatekokert hason az igaz, meg jatszik is, de eddig oke volt hirtelen elojohet egy feszesseg. Ugy tudom nem jo jel, ha repulozik...aggodok, mert nem tudom mi ez.

jún. 15. 08:58  Privát üzenet  

A válaszok

Ha csak néha repülőzik az nem baj. Lányom is csinálja ha elfárad hason vagy ha éhes, mérges, nem akar hason maradni.

Ha valóban feszes akkor a torna megoldja. Mi is járunk dévényre.

Nagyon ne parázd túl.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 15. 09:06 Privát üzenet
Valamennyit repülőzhet, az normális, csak ha túl sokat csinálja, jelent problémát. Ne aggódj, nem hiszem, hogy bármi is változott volna. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 15. 09:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszimom

# 3/6Időpont jún. 15. 09:39 Privát üzenet
Minden baba repülözik, így erősíti a hátizmait, ezzel nem kell neurológushoz menni, csak a neten terjedt el egy ilyen baromság, hogy ez baj, persze én is ráharaptam, csak mi eleve jártunk dévényre és ott rá tudtam kérdezni.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 15. 11:52 Privát üzenet
#4 szinte szószerint ezt akartam írni. Az én babám tenyleg feszes volt (egy kicsit még mindig az) és nekem is a Dévényes mondta hogy ne izguljam túl mindenki csinálja.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 15. 12:22 Privát üzenet
Nekünk is azt mondta a gyermekorvos, hogy semmi problémát nem jelent, egyfajta "felfedezés" nekik

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 15. 12:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
7 hetes baba hirtelen megváltozott, többet sír (kezembe is ha felveszem ), nem néz a szemembe, másnál jobban megvan mint nálam . Miért?
Alvás gondok? Örüljek, hogy helyreáll a rend, vagy aggódjak a hirtelen változás miatt?
Miert valtozott meg igy ilyen hirtelen a 15 hos kislanyunk? Nem akar inni 3 napja tejet este. Ahogy meglatja a cumis uveget egybol szalad es sir. Miert ez a hirtelen valtozas?
Miert van ez a hirtelen valtozas? 5 napig 13 hos kislanyom egyszer ebredt fel egesz ejszaka teaert, de ket napja meg megint 4,5,6 szor is felsir de nem mindig kell neki tea. Nem...
8hós kisfiam az utóbbi 1-1,5hétben nagyon nyűgös, hisztis, akaratos. Sokszor már az őrületbe kerget. Nem tudom letenni, csak kézben marad. Mitől lehet ez a hirtelen változás?
1 hónapos babám kizárólag anyatejes. Kaki kb 3-4 naponta van, puki az mindig van, viszont ez 2 napja elég büdi. Sőt nagyon. Mitől lehet ez a hirtelen változás? Utalhat ez valami bajra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!