Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortent? Lehet ilyen...

Mi tortent? Lehet ilyen hirtelen valtozas?

Figyelt kérdés
Babam 5 honapos lesz. Eddig, szinte mar szuletesetol fogva szepen tartotta a fejet, jott sorba minden, hason szepen tartotta a kezet. Kb 2 honaposan mar gyakoroltuk, hogy tobbet legyen hason. Azota egeszen az elmult 1 hetig szepen is tartotta a kezet elon, ahogy kell. De 1 hete kb, amikor vedono szerint feszes a karja, azota oldalra teszi ki, es repulozik. Legalabbis a vedono szerint nem teheti oldalra. Nem ertem mi tortent, tornaztatom is, megyunk neurologushoz is majd. Eddig oke volt, hirtelen meg ezt csinalja. Ez normalis-e, Van ilyen e esetleg. Mar nyul a jatekokert hason az igaz, meg jatszik is, de eddig oke volt hirtelen elojohet egy feszesseg. Ugy tudom nem jo jel, ha repulozik...aggodok, mert nem tudom mi ez.
2019. jún. 15. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha csak néha repülőzik az nem baj. Lányom is csinálja ha elfárad hason vagy ha éhes, mérges, nem akar hason maradni.

Ha valóban feszes akkor a torna megoldja. Mi is járunk dévényre.

Nagyon ne parázd túl.

2019. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamennyit repülőzhet, az normális, csak ha túl sokat csinálja, jelent problémát. Ne aggódj, nem hiszem, hogy bármi is változott volna. 😊
2019. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszimom
2019. jún. 15. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Minden baba repülözik, így erősíti a hátizmait, ezzel nem kell neurológushoz menni, csak a neten terjedt el egy ilyen baromság, hogy ez baj, persze én is ráharaptam, csak mi eleve jártunk dévényre és ott rá tudtam kérdezni.
2019. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 szinte szószerint ezt akartam írni. Az én babám tenyleg feszes volt (egy kicsit még mindig az) és nekem is a Dévényes mondta hogy ne izguljam túl mindenki csinálja.
2019. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta a gyermekorvos, hogy semmi problémát nem jelent, egyfajta "felfedezés" nekik
2019. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!