Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bő 4,5 hónapos babám elkezdett...

Bő 4,5 hónapos babám elkezdett hason repülőzni, ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

Elég régóta (kb 2 hónapos kora óta) figyelek rá, hogy naponta többször legyen hason. Fejét a kezdetektől fogva emeli, tartja, forditja. 3,5 hós kora óta átfordul, és most már 90%-ban tartja a fejét, sőt már néha olyan mintha próbálná ki is nyomni magát.

De mostanában mintha játékbol, vagy ha izgatott, vagy teljesen más okból sokszor elkezd repülőzni. Nem értem miért csinálja ezt hirtelen. Valaki találkozott már ilyennel?



2019. jún. 15. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem 90%-ban, hanem 90 fokban tartja a fejét.
2019. jún. 15. 14:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egy infó mindehez: sokszor amikor igy elkezd repülőzni akkor olyan mintha “úszna a földön”, próbálna talán elindulni, de így nyilvan nem tud😟
2019. jún. 15. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki csinálja nyugi. A neten elterjedt hogy ez probléma, valóban van az a verzió ami gondot jelez. De alapesetben minden baba csinálja ha pl izgatott, vagy mérges stb.
2019. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Legalábbis az én kisebbem is csinálja, ha begurul, mert nem tud még kuszni és nem éri el a játékát. Ugyanennyi idős.
2019. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!