Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon pici hajjal született...

Nagyon pici hajjal született babáknak mikor kezd el nőni a hajuk? És mikor kezdenek el hangosan kacagni?

Figyelt kérdés
5hónapos a babám, a haja kiszőkült, de szinte alig van neki pár szál. (Tegnap kinevették a barátnőm gyerekei, amiért kopasz) És úgy tudom 5hónaposan már kellene kacagnia, de neki még csak a hang nélküli mosolya van.
2019. jún. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ezeken ne izgulj.

A haj az full babafüggő. Ismerős gyereke 2 éves és még kopasz. A mi gyerekünknek már pár hónapos korában egész sok haja volt. Teljesen véletlenszerű.

Szerintem a hangos kacagás is abszolút gyerekfüggő, de hogy még 5 hónaposan nem teszi, az abszolút nem probléma.

2019. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Kislányom is ilyen kis kopasz volt, egészen 1 éves koráig, én is aggódtam néha mi lesz. Most 5éves és derékig érő sűrű, göndöt haja van.
2019. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Úristen de cuki lehet 😍
2019. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A lányomnak 2 éves koráig alig volt haja, szöszi, rövid volt. Aztán hirtelen elkezdett nőni, és 3 éves korára derékig érő göndör haja lett. 6 éves korában egy ideig rövidre volt vágva. Most 13 éves, dús, barna, hullámos haja van, olyan Cindy Crawford-os.
2019. jún. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak 1 éves korára a fejtetőn nőtt csíkban a haja, most 2 éves egyre dúsuló göndör szőke fürtökkel ;)

Kacagás nem emlékszem mikor indult.

2019. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányomnak 2 èvesen kezdett dúsulni a haja,de kis rövidke volt. 2.5 évesen kezdett nőni. Most 3 éves 3 hónapos, és göndör a haja vège,lapockáig ér. De vizesen a háta közepéig.


Kacagásra nem emlékszek,mikor volt az első. De bőven 5 hónapos kora után!!

2019. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7.5 hónapos. Kb. 2 hónapja hallottam először kacagni, de csak nagyon ritkán és csak a tükörképére kacagott. 6 hónapos kora óta kacag sokat, főleg, ha az apja bolondozik vele.
2019. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam. A kacagás miatt azért aggódtam, mert mostanában sokan megosztották Kucsera G. videóját, amiben a kislányával játszott, aki közben olyan jókat nevetett... És ő is 5 hónapos a videón. A kopaszsága meg egyáltalán nem zavar, imádom így is, csak rosszul esett, hogy kinevették.
2019. jún. 16. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
21hónapos világos a haja a kisfiamnak nem túl dús, de másfél éves koráig kevés haja volt. Szerintem tök aranyos ettől még olyan babás. 🙂 Ne izgulj ráér még kacagni én a talpát csikiztem meg és akkor nevetett először, de úgy hangosan kb fél éves lehetett. Ez természet kérdése. Aki még kineveti a gyermekedet azon elgondolkodnék, hogy a barátom e..
2019. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!