Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszó-mászó babával hogyan...

Kúszó-mászó babával hogyan lehet kimozdulni?

Figyelt kérdés

Nagyon jövő-menő anyuka voltam eddig is, de most kicsit megakadtam. 9 hónapos a baba, kúszik és mászik, illetve feláll ahol csak tud. De mivel még nem jár, most ott tartunk, hogy nem tudom csak úgy lerakni akárhol, viszont az se jó ha sokat van babakocsiban/hordozóban/autóban. Arról nem beszélve, hogy az etetőszékben is rengeteget ücsörög mert nagyon lassan eszik.


Ti hogyan oldottátok meg?


Most tisztelettel az olyan válasz nem érdekel, hogy “hát én sehova nem mentem amíg le nem érettségizett” mert mi soha nem voltunk otthon ülő típusok és hiszem, hogy a gyerekemet se erre kellene nevelnem.


2019. jún. 16. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi is igy vagyunk. Nekünk 9 hónapos ikreink vannak és most nem jó nekik sehogysem. Sokat nem szeretnek ülni. Voltunk a Balatonban az 90 km volt, egész jól birtak. Vittünk plédet és nagyon sok játékot a partra és azon ki tudtak mozogni magukat. Egyenlőre ennyi ötletem van. :)
2019. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindegy hova mennél, játszóra homokozóba lerakhatod. Hintázhat is. Bár nekem a kicsi állandóan ki akart mászni a homokozóból. Nem könnyű az biztos. Nekem a nagy szerette a babakocsit, ennyi idősen is elvolt benne akár 3 órát is (otthon pedig meg nem állt) a kicsi nagyon nem ilyen. Babakocsiba talán 20 percet ha megült. A nagy miatt sokat jártunk játszóra, ezért írtam rögtön a homokozót. Ha kávézóba ilyen helyekre mennél, valameddig hátha megül a széken.

Most még egyszer elolvasva, elvan a gyerek babakocsiban/hordozóban? Ha nem ott tölti az egész napot semmi baja nem lesz, ha pár órát ül egy ülni tudó gyerek, persze ha emiatt nehezen alszik el, az más kérdés.

Persze nem kell otthon ülni, de mennyit mennétek egy nap?

2019. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Kérdés, hogy hova akarsz menni?

Nyilván pl: múzeum vagy koncert nem jött szóba, mert ott nem lehet letenni.

De te még mindig jobb helyzetben vagy, hogy nyáron van kúszó, mászó babád, mert nyugodtan lerakhatod egy pléddel vagy a fűbe is.

Nekem a nagy télen tartott itt, vele csak beltéri babás program jöhetett szóna.

2019. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a játszóházba vittem a legtöbbet, nagyon szerette, de fontos, hogy legyen benne babarészleg, mert anélkül nem valami szórakoztató nekik, ott szerette meg a járássegitöt is, aztán vettem itthonra is, de hamar megtanulnak járni. A játszótérre is sokat mentünk hintázni.
2019. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kendőven a hátamra csaptam, aztán mentünk, amerre akartunk. Ha le akartam tenni, leterítettem a kendőt a fűbe (Városliget pl)
2019. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hordozó


Plédre lerakam


Kapott puhacipőt.


És hagyom mászni, ahol nem beton van..


11 hós

Mászik álldogál, de nem jár önállóan


7 hósan indult el a mászás, azóta ez van

2019. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pled+csatos hordozo
2019. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!