Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

3 éves unokám nunija belüle piros kiütéses. Jó rá a Canesten?

Keress kérdéseket hasonló témákban: piros, kiütés

jún. 16. 08:06  Privát üzenet  

A válaszok

Orvos! Ne kísérletezz az unokádon kérlek. Ha neked lenne olyan, is elmennél dokihoz.

Ha nagyon fáj neki, én max sudocremet kennék rá.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 16. 08:23 Privát üzenet
Nem. Orvoshoz kell vinni.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 16. 08:33 Privát üzenet
A sima canesten csak külsöleg alkalmazható ekkora gyerköcnél,ha a felnötteknek valora gondolsz akkor azt nekik még nem szabad.Mindenképp orvoshoz vinném én is.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 16. 08:36 Privát üzenet
Természetesen dokihoz kell vinni! Nem is értem, hogy ezt hogyan gondolod, hogy csak rákensz valamit.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 16. 08:38 Privát üzenet
Vidd orvoshoz....

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 16. 09:10 Privát üzenet
Egyszer kellett használnom életemben canesten krémet intim területen 37 évesen. Úgy csípett, hogy azt hittem üvölteni tudnék. Na ezt egy felnőttnek sem kívánnám, nemhogy egy kicsi lánynak...

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 16. 10:19 Privát üzenet
Mindenképpen vidd orvoshoz,majd ő mondja mi kell rá.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 16. 15:19 Privát üzenet
Mami. Nagyon bizom benne hogy nagymama letedre lesz eszed orvoshoz vinni! Ne kiserletezgess foleg nem a canestennel. Itt elottem is irtak hogy csip mint az allat,nos ez tenyleg igaz. Noveremnek volt visszatero gomba es a doki a canestent javasolta,sirva kente be mindig es sirva is jott ki a wc-bol. Szerinted a gyermeknek hogyan hatna? Kiorditana a lelket.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 16. 20:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Piros pöttyök a makkon. Gombás fertőzés? 5 napja van meg és több pötty lett. A canesten krém segít neki?
A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja és nem akarnak elmúlni. Mit tegyek?
A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja, de azthittem csak irritáció és elmúlik. Orvoshoz nem szeretnék menni és olvastam, hogy a canesten jó lehet. Azt ugye...
Piros ilyen pattanásszerű pici pöttyök vannak a makkon. Mi lehet ez?
4 napja elkezdett viszketni odalent, piros volt a huvelynyilas koruli resz is, es foleg kivul viszketett. Nos elmentem a gyogyszertarba, es vettem egy 1 napos Canesten kupot,...
5 hónapos babámnak nagyon piros volt a bőr a hónaljában, a doktornő canesten kenőcsőt írt rá fel. Nem túl erős kenőcs az? És akkor ez most gomba? Mindig nagyon szárazra törlöm...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!