Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felelőtlenek voltunk?

Szerintetek felelőtlenek voltunk?

Figyelt kérdés

Voltunk ma hárman (anyuka,apuka,8 hós baba) egy faluban átutazóban, ahol megálltunk fagyizni. A gyerek elaludt a hordozóba hátul. Én ugy gondoltam felváltva megyünk be a fagyizóba,hogy a gyerekkel maradjon valaki ha felébredne, erre Apuka elindult velem. Mondtam neki akkor én maradok addig a gyerekkel, de erősködött...

Így gyors berohantam a fagyizóba, kértem 2 gombocot, és futottam is ki, ő fizetett... Igazából kb 10 méterre állt meg a fagyizótól, ahol senki sem volt előttünk a sorba. A kocsit nem zártuk be, az ablakok is lehúzva maradtak. Nem akarta Apuka ezért a 3 percért kivenni, esetleg felkelteni a babánkat. Szerintetek én reagáltam túl? Nagyon összevesztem vele, hogy miért nem lett volna jó felváltva bemenni a fagyiért.

Vagy felelőtlenek voltunk így, hogy hagytam magam én is?

Nemtudom eldönteni.

Tényleg túlféltem.a gyereket, ez tény, de felváltva miért ne mehettünk volna be?

Még mindig haragszok rá, meg magamra, pedig tényleg nem lett volna baja, lehúzott ablakok, 3 perc alatt visszaértem,ugyanúgy aludt...

De mivan ha valaki elrabolja?? Vagy beszáll valami olyan rovar és megcsipi, senki se figyel rá.

Vagy elkezd sirni es nem lat ott hátul maga mellett?

Mondjuk én alapból sose hagytam sírni, ezért is izgultam nehogy felkeljen addig...

Túlreagálom a dolgot?


2019. jún. 16. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem félted túl a gyereket. 3 perc alatt simán oda surranhat egy vadidegen,aki szépen kiveszi hordozóból a babát,és gyors elfut vele.
2019. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Azt írod, 10 méter és 3 perc. Te pisilni se mész el soha, ha egyedül vagy a gyerekkel?
2019. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 TheSoldier ***** válasza:
69%
Igen azok voltatok, és igen lehetett volna baja. Egy félperc is elég hogy valami történjen..
2019. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Igen azok voltatok,többet ne csinaljatok ilyet.Az ördög nem alszik.
2019. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Férjem mondjuk addig nézte a kocsit amig én bent kértem a fagyit.

Hát igen :-(

De elmegyek wc-re, de akkor biztonságba helyezem. És hallom ha van valami...

2019. jún. 16. 19:28
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges volt együtt bemenni. Egy fagyiról volt szó, nem gyerekek vagytok az ég szerelmére ki lehetett volna bírni!


(Bocs de nagyon zavaró: nem "gyors berohantam" hanem "gyorsan berohantam"!!)

2019. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Soha, semmilyen körülmények között, semennyi ideig nem szabad otthagyni a gyereket a kocsiban.
2019. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, én se értettem miért erőlködik hogy együtt menjünk!

Persze neki lett igaza mert ugyanúgy aludt, és én érzem szarul magam most hogy túlféltem szerinte...

De így hogy bízzam rá legközelebb??

2019. jún. 16. 19:32
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
En se hagytam volna bent, viszont ha a ferjem elindul, akkor mondom neki hogy nekem egy csoki-citromot hozzon. Es ott maradok en.
2019. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

"De így hogy bízzam rá legközelebb??"

Jogos a kérdés. Szerintem mindenképpen NYUGODTAN üljél le vele beszélni,hogy miért félted ennyire.

2019. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!