Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Szerintetek felelőtlenek voltunk?

Voltunk ma hárman (anyuka,apuka,8 hós baba) egy faluban átutazóban, ahol megálltunk fagyizni. A gyerek elaludt a hordozóba hátul. Én ugy gondoltam felváltva megyünk be a fagyizóba,hogy a gyerekkel maradjon valaki ha felébredne, erre Apuka elindult velem. Mondtam neki akkor én maradok addig a gyerekkel, de erősködött...

Így gyors berohantam a fagyizóba, kértem 2 gombocot, és futottam is ki, ő fizetett... Igazából kb 10 méterre állt meg a fagyizótól, ahol senki sem volt előttünk a sorba. A kocsit nem zártuk be, az ablakok is lehúzva maradtak. Nem akarta Apuka ezért a 3 percért kivenni, esetleg felkelteni a babánkat. Szerintetek én reagáltam túl? Nagyon összevesztem vele, hogy miért nem lett volna jó felváltva bemenni a fagyiért.

Vagy felelőtlenek voltunk így, hogy hagytam magam én is?

Nemtudom eldönteni.

Tényleg túlféltem.a gyereket, ez tény, de felváltva miért ne mehettünk volna be?

Még mindig haragszok rá, meg magamra, pedig tényleg nem lett volna baja, lehúzott ablakok, 3 perc alatt visszaértem,ugyanúgy aludt...

De mivan ha valaki elrabolja?? Vagy beszáll valami olyan rovar és megcsipi, senki se figyel rá.

Vagy elkezd sirni es nem lat ott hátul maga mellett?

Mondjuk én alapból sose hagytam sírni, ezért is izgultam nehogy felkeljen addig...

Túlreagálom a dolgot?

jún. 16. 19:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Nem félted túl a gyereket. 3 perc alatt simán oda surranhat egy vadidegen,aki szépen kiveszi hordozóból a babát,és gyors elfut vele.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/28Időpont jún. 16. 19:23 Privát üzenet
Azt írod, 10 méter és 3 perc. Te pisilni se mész el soha, ha egyedül vagy a gyerekkel?

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/28Időpont jún. 16. 19:23 Privát üzenet
TheSoldier nevű felhasználó válasza:

Igen azok voltatok, és igen lehetett volna baja. Egy félperc is elég hogy valami történjen..

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/28Időpont jún. 16. 19:24 Privát üzenet
Igen azok voltatok,többet ne csinaljatok ilyet.Az ördög nem alszik.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/28Időpont jún. 16. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Férjem mondjuk addig nézte a kocsit amig én bent kértem a fagyit.

Hát igen :-(

De elmegyek wc-re, de akkor biztonságba helyezem. És hallom ha van valami...

# 5/28Időpont jún. 16. 19:28 Privát üzenet

Felesleges volt együtt bemenni. Egy fagyiról volt szó, nem gyerekek vagytok az ég szerelmére ki lehetett volna bírni!

(Bocs de nagyon zavaró: nem "gyors berohantam" hanem "gyorsan berohantam"!!)

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/28Időpont jún. 16. 19:29 Privát üzenet
Soha, semmilyen körülmények között, semennyi ideig nem szabad otthagyni a gyereket a kocsiban.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/28Időpont jún. 16. 19:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Épp ezaz, én se értettem miért erőlködik hogy együtt menjünk!

Persze neki lett igaza mert ugyanúgy aludt, és én érzem szarul magam most hogy túlféltem szerinte...

De így hogy bízzam rá legközelebb??

# 8/28Időpont jún. 16. 19:32 Privát üzenet
En se hagytam volna bent, viszont ha a ferjem elindul, akkor mondom neki hogy nekem egy csoki-citromot hozzon. Es ott maradok en.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/28Időpont jún. 16. 19:36 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

"De így hogy bízzam rá legközelebb??"

Jogos a kérdés. Szerintem mindenképpen NYUGODTAN üljél le vele beszélni,hogy miért félted ennyire.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/28Időpont jún. 16. 19:40 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most voltunk a védőnönél és meg volt minden vizsgálat, Kivéve a fejtartás nem ment neki! Valakinek volt már ilyen?
Mikor vitéttek ki a levegőre a babátokat? Fiam 6 napos, még nem voltunk sétálni. Nyitott ablaknál sem volt. Hogy kezdjek neki? Lehet roham, allergia bármi?
Ma voltunk először orvosnàl. Nem èszlelt szìvhangot sajnos! Holnap el megyünk egy màsik orvoshoz. Viszont az a fura, hogy semmi rosszat nem èrzek. Az orvos semmi tovàbbi...
Mi lehet a baj? Lassan 3hós kislányomnak volt egy hugyuti fertőzése amivel kórházban is voltunk. Onnan 2hete hogy negatív eredményel haza jöhettünk viszont kelett csináltatni egy...
Először is nagyon felelőtlenek voltunk. Kiprobaltuk baratnőmmel, hogy milyen gumi nélkül. De nem mentem el benne. Utána nem sokkal megjött neki, meg úgy látszik már meg vannak a...
Felelőtlenek voltunk. Terhes lehetek? Segítség!

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!