Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam önálló alvásra?

Hogyan tanítsam önálló alvásra?

Figyelt kérdés
10 honapos es jarkalni kell vele, vagy jobb esetben ulve ringatni. Sokaig nem bántam, de ejszaka óránként kel mar több hete es már nem bírjuk a ferjemmel.
2019. jún. 17. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Nálunk a hinta vált be. Nem bírták már a kezeim és a derekam.
2019. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nekunk is van, nappal nagyon sokaig abban aludtak, de ejjel nem szeretnem hintaban altatni.
2019. jún. 17. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Csipőülőke. Nekünk csak ez vált be. Fektetni is lehet rajta, illetve ahogy ringatom a kezemet ra tudom tenni, igy nem szakad le a derekem.

Illetve az ülve ringatás. Szekrénynek vagy falnak dőlve. Közben éneklek neki. Majd kinövi. Nagyobbik lányomat kb 1,5éves koráig altattuk igy,máshogy nem tudtuk, aztán később már elég volt ha mellé feküdtünk és simiztük a hátát.

Kitartást!

2019. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam hogy abban aludjon, csak addig ringatni benne amig elalszik aztán áttenni, nálam ez vált be :)
2019. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!