Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a pocakban "lusta"...

Akinek a pocakban "lusta" volt a magzata, születés után is nyugodtabb baba maradt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne álmodj :D Az én fiam alig mozgott,lusta volt állandóan mennem kellett megnézetni minden oké e.Aztán egy hihetetlen rossz alvó,hisztis baba volt
2019. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az nst vizsgálatok is legalább egy órán át tartottak mert mindig aludt akármit próbáltam nagy isten volt hogy fel keljen . Egyébként sem mozgott sokat odabent. Már egy éves. Mióta kúszni mászni tud egy percre sem áll meg . Jön megy intézkedik pakol :) szóval nem maradt "lusta ".
2019. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél bejött. Alig mozgott, sose volt egy hű de aktív gyerek (pedig már 10 éves lesz :))


Második, harmadik odabent mozgott éjjel-nappal, nem volt megállás. Meg is látszik :D

2019. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom bent ,,lusta" volt.Rossz és keveset alvó lett és annyira aktív, hogy 9 hónaposan járni kezdett, azóta meg se áll:D
2019. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nálam a fiú bent lusta volt, születése után pörgős, nem alvós, mindig mozgásban lévő gyerek.

A lányom a pocakban folyton mocorgott, ő mégis nyugodt típusú gyerek, szeret csak úgy heverészni és nem csinálni semmit, ja és nagyon jó alvó.

2019. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon nyugodt volt odabent, néha teljes pánikban voltam jól van-e mert voltak napok mikor alig mutatta jelét a létezésének.

Születése után már egyáltalán nem volt nyugodt baba. Sokat sírt, és soha nem ott találtam meg a kiságyban mint ahova letettem, mindig addig ficergett amíg odébb nem jutott. (bár sokat nem volt benne mivel csak fuggolgeseben tudott aludni egy darabig.) Most 7 hónapos és még most egy csupa nyugalom baba.

Még most is sokat sír, mert nehezen alszik el.

2019. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pocakban nem volt akrobata, mozgott de nem volt vészes, kint nehezen elalvós, folyton pörgős, örökmozgó . Jól átvágott 😃
2019. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem különbséget a lányom és fiam között. Itt most nem arról van szó mennyit mozogtak, hanem hogyan. A lányom sokkal intenzívebben rugdosott, idő előtt kiszakította a magzatburkot is,temperamentumosabb is lett. Egyből vígasztalhatatlan sírásban tört ki, ha nem volt mellette a cici, semmivel sem lehetett megnyugtatni babaként. 3 éves és hatalmas akarata van. Óriási földönfetrengős hisztiket tud produkálni, van hogy meg akar marni, vagy csapni, pedig nem engedek neki, nevelem őt. A fiam az ellentéte, ő is aktív volt a hasamban, de sokkal lassabban mozgott mint a lányom. Mondtam is az apjának, hogy nyugis baba lesz, de ő ezt nem hitte el. Mindenkire mosolyog, gyakran elvan egymaga is, csak a végső esetben sír, inkább csak nyöszörög, ha unja a banánt. Végtelenül nyugodt baba és imádja, ha gyömöszkélik, vagy öltöztetik. 2,5 hónapos.
2019. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!