Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hogyan kell kiváltani étkezést? És a ti babátok hányszor eszik 1 nap?

Úgy olvastam, hogy új íznél első nap 2 kanál,második nap 4 kanál, harmadik nap pedig annyit, amennyit akar, de hát az már kiváltaná a tápszert... Egyébként 4óránként eszik napi 5x 170ml tápszert. Ez sok? 5hónapos

jún. 17. 09:58  Privát üzenet  

A válaszok

Honnan veszed hogy kiváltaná a tápszert. A fiam 7 hónapos múlt, 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást de komoly mennyiségeket még most sem eszik. Nem tudhatod mikor sikerül kiváltani egy étkezést.

Épp a napokban olvastam itt egy anyuka írását, aki mesélte, hogy 10 hónapos volt a gyereke mire sikerült egy étkezést kiváltani

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 17. 10:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én a saját babámról írom a tapasztalatot, szóval ő már 1.nap megenne belőle annyit, hogy ne kelljen tápszer...

# 2/6Időpont jún. 17. 11:11 Privát üzenet
Én úgy csináltam, hogy első nap pár kanál, masnap a duplája, harmadnap megint dupláztam, majd tápszert kapott. Aztán most kb 1 hónap alatt váltottuk ki az étkezést úgy, hogy nem "kér" utána tápszert, megeszi az adagját és rá fél orára már vihetem aludni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 17. 11:22 Privát üzenet
Próbáltad már egyáltalán? Vagy csak rávágod, hogy tuti eszik annyit...

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 17. 12:15 Privát üzenet
Ez nagyon babafüggő. Simán elfogadhatja egyből nagy mennyiségben, a második kislányom nekem is már a 3. nap megevett egy egész barackot. A nagy meg anno 1 hónap után jutott el oda, h talán lenyelt 20-30 grammot a pépekből.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 17. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, hogy próbáltam, ezért is kérdeztem. Almával kezdtem, 3.nap megevett egy nagy reszelt almát,és utána még sírt, hogy kevés neki.

# 6/6Időpont jún. 17. 12:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Popsikenőcs receptet meddig lehet kiváltani?
Baj ha a 6,5 hósomnak még egy étkezést sem tudtam kiváltani? 5-6 kanál es nem érdekli tovabb. :/ tapszeres baba
Az ingyenes baba csomagokhoz mi kell? Apa is bemehet értük termékmintákért, vagy anyósom? Melyiket érdemes kiváltani?
Mit csináljak ha 3 hónap hozzátápllálás alatt nem sikerült egy étkezést se kiváltani? 9 hónapos. Max 100 gramm főzeléket eszik meg és aztán szopik. Tényleg ne szoptassam meg utána?
6 hónapos anyatejes babám hozzátáplálásával akadnak gondjaim. Tejpépen kívül semmiből nem eszik többet pár kanálnál. Így nem tudok kiváltani egyetlen étkezést sem. Hogy...
Azt a babakellékes csomagot, amit a szülés követően ír fel a gyermekorvos (fürdető és egyebek) érdemes kiváltani?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!