Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kiváltani étkezést...

Hogyan kell kiváltani étkezést? És a ti babátok hányszor eszik 1 nap?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy új íznél első nap 2 kanál,második nap 4 kanál, harmadik nap pedig annyit, amennyit akar, de hát az már kiváltaná a tápszert... Egyébként 4óránként eszik napi 5x 170ml tápszert. Ez sok? 5hónapos
2019. jún. 17. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy kiváltaná a tápszert. A fiam 7 hónapos múlt, 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást de komoly mennyiségeket még most sem eszik. Nem tudhatod mikor sikerül kiváltani egy étkezést.


Épp a napokban olvastam itt egy anyuka írását, aki mesélte, hogy 10 hónapos volt a gyereke mire sikerült egy étkezést kiváltani

2019. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a saját babámról írom a tapasztalatot, szóval ő már 1.nap megenne belőle annyit, hogy ne kelljen tápszer...
2019. jún. 17. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy első nap pár kanál, masnap a duplája, harmadnap megint dupláztam, majd tápszert kapott. Aztán most kb 1 hónap alatt váltottuk ki az étkezést úgy, hogy nem "kér" utána tápszert, megeszi az adagját és rá fél orára már vihetem aludni.
2019. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Próbáltad már egyáltalán? Vagy csak rávágod, hogy tuti eszik annyit...
2019. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon babafüggő. Simán elfogadhatja egyből nagy mennyiségben, a második kislányom nekem is már a 3. nap megevett egy egész barackot. A nagy meg anno 1 hónap után jutott el oda, h talán lenyelt 20-30 grammot a pépekből.
2019. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy próbáltam, ezért is kérdeztem. Almával kezdtem, 3.nap megevett egy nagy reszelt almát,és utána még sírt, hogy kevés neki.
2019. jún. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!