Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsire osszecsukhato babakocs...

Kicsire osszecsukhato babakocsit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Amit a repulore feltudunk vinni. Nem tul dragat.
2019. jún. 17. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Babyzen yoyo+
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo, Diono Traverze, Cybex Eezy S, Petite&Mars Up, Ergobaby Metro, Bugaboo Ant
2019. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Quinny Zapp
2019. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gb pockit - ez volt az első ilyen kocsi. Hogy hagyjátok ki? :)
2019. jún. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso, sztem draga! :)
2019. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Quinny zapp! Imádtam! Majdnem sírtam mikor el kellett adnom. Rózsaszínű volt a lányom miatt, most viszont fiam született. Én használtan vettem tökéletes állapotban, ugyanannyiért adtam el, mint vettem. 1 nap alatt elkelt.
2019. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A quinny zapp mióta csukható össze olyan kicsire, hogy felvihető legyen repülőre?

Mert ez volt a kérdés.

Nem az, hogy mit lehet a lépcsőig tolni (egyébként erre az lenne a válasz, hogy bármit. A legnagyobb batár kocsit is felteszik a csonagtérbe.)

2019. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Quinny Zappunk repult velunk Romaba, szerintem te kevered valamivel, egyik legkisebbre csukhato babakocsi...
2019. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!