Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a kisbabát hagyjátok magára?

Ti a kisbabát hagyjátok magára?

Figyelt kérdés

Napközben. Persze nem arra gondolok, hogy elmész valahova magad.

Hanem pl a baba alszik, és csönget a postás.

Vagy baba alszik és kimész a teraszt takarítani?

Vagy a baba alszik és kimész kutyázni/kertbe?


Például ilyenek..

Vagy ti nem hagyjátok el nélküle a házat?

Nyilván nem arra gondolol hogy valakinek 5000 nm kertje van és elmegy hátra órákra.


2019. jún. 18. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bébiőrrel.
2019. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ahogy előttem is írta a hozzászóló, bébiőrrel, és egy plusz lakáskulcs van nálam, mert mikor még nem volt meg a fiam pl egyszer valahogy kizártam magam..


Szóval amíg alszik én pl kertészkedni szoktam mert az kapcsol ki.

2019. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Addig mentem amíg még meghallottam ha sír.A kertbe a füvet úgy nyírtam,hogy őt kitettem a teraszra a babakocsiba és ott aludt.
2019. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó, kiszoktam menni a teraszra, ajtót nyitva hagyom hog halljak mindent.

Csendes utca.

Azt hittem csak én csinálok ilyet..

2019. jún. 18. 15:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze van olyan is, hogy kint alszik.
2019. jún. 18. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze, bébiőrrel. Kiságyból nem tud kimászni, ha felébred sír, és én bemegyek hozzá. Őriznem kellene 0-24-ben?
2019. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Persze, erre való a bébiőr. Amíg nem volt, addig én is úgy csináltam az első gyereknél, hogy ajtót nyitva hagytam, és csak olyan messzire mentem, ahonnan egyrészt meghallottam, ha felsírt, másrészt egy pillanat alatt oda is értem hozzá. Azért teregetni, kutyát megetetni, nagyobb gyerekekkel labdázni, stb. kell.....


Másrészt a házból ki- és bemenni részben lélektani dolog is. Egy kétszintes házban lehet, hogy az anya csak a konyhába megy le, mégis messzebb van a babától, mint egy kis családi ház teraszán a másik anya. Szóval tényleg a hallótávolság számít inkább és hogy milyne gyorsan érsz oda hozzá, ha kell.

2019. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Bébiőrrel kimegyek persze. Bár agyban nekem el kellett jutni eddig. Korababa es 2010 grammal hoztuk haza. Eltartott egy darabig amíg rájöttem, hogy nincs cukorból. Most 7 hónapos és esténként az apjával a teraszon beszélgetünk míg ő alszik.
2019. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt bébiőr, de két szopi között egyedül hagytam. Meghallottam, ha sírt. Ha dolgom van, akkor nem ülök ott mellette csak azért, hogy ne legyen egyedül.
2019. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Persze. Bébiőr, kamera a tableten hanggal, légzésfigyelő bekapcsolva. Az enyém már 3 éves, most várom a tesót, vele is így fogok. Eleinte 3 órákat aludt és csak addig volt ébren míg evett, büfizett és pelust cseréltem.
2019. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!