Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most a nagy melegben ti...

Most a nagy melegben ti szoktátok pelenka nélkül szellőzni hagyni a babátokat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2019. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, leterítek egy vízhatlan lepedőt, és arra teszem a kislányom.
2019. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Tavaly nyáron fél éves volt a lányom. Akkor még nem pucérkodtunk. Most másfél éves, most fürdőruhában pelenka nélkül van szinte egész nap az udvaron. Úgyis pancsol a medencében.
2019. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2019. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem , és nem hagynám, hogy a medencébe pisiljen, kakiljon...

Amíg nem lett szobatiszta, addig pelenkában volt. Csak fürdés előtt lehetett 10-15 percet pelenka nélkül.


Soha nem punnyadt bele a pelenkába.

2019. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Attól is függ, mennyi idős a babád és mennyi időre hagynád. Pár percre miért ne? Azt megtettük télen is fürdetés előtt. Nagyon élvezte, jó volt nézni, ahogy kapálózik és mosolyog. Járt keze-lába.:) Ezt most nyáron is megteheted.
2019. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Aláteszek 2 textilpelit, és hadd pucerkodjon. Igaz a pelus légáteresztő, de nagyon élvezi a csupaszkodást. Volt olyan is, hogy csak alátettem a pelit, ráhajtottam, és nem csatolom be. Semmi baja nem lesz.
2019. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!