Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Kislany név, segitség! Izabella vagy Viktoria?

Molnar a vezeték nev, ebbol az egyik, nem tudunk donteni :( indokoljatok meg azt is hogy miert :)

jún. 19. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Személy szerint a Viktória nekem jobban tetszik. Viszont a vezetéknévhez jobban passzol az Izabella, és nekem az is tetszik. Úgyhogy én az elsőre szavazok.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont jún. 19. 14:50 Privát üzenet

Izabella.

Nekem ez az egyik kedvenc nevem. A vezeték nevetek mássalhangzóval végződik, ezért talán ezt könnyebb picit kiejteni. Plusz egy nagyon kedves nő viseli ezt a nevet az ismerőseim közül, szóval jól cseng a fülemnek.

A Viktória se rossz név, csak sajnos akiket ilyen névvel ismertem, ők nem voltak túl kedvesek, így rosszul cseng a fülemnek. Kicsit gyakoribb név, mint az Izabella (legalábbis az én környezetemben), ezért kevésbé különleges, többször fogja kapkodni a kislányotok a fejét.

Összegezve: Szerintem Izabella, de egyikkel sem döntötök rosszul. Sok örömet a kislányhoz!🤗💙

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont jún. 19. 14:55 Privát üzenet
Viktória

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont jún. 19. 15:00 Privát üzenet
Mindkettő jól hangzik. Akármelyiket választjátok, jól hangzik a vezetéknévvel. Nekem most talán a Viktória jobban tetszik, de 10 éve az Izabella tetszett jobban.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/18Időpont jún. 19. 15:15 Privát üzenet
Viktória

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont jún. 19. 15:20 Privát üzenet
Viktória. Lànyom neve 😊

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont jún. 19. 15:31 Privát üzenet

Izabella szerintem sokkal szebb.

Szeptemberben fog születni a kislányom, ő is Izabella lesz.

26 hkm

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont jún. 19. 15:52 Privát üzenet
Izabella

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont jún. 19. 15:56 Privát üzenet
Mindkettő nagyon szép, a Viktória kicsit jobban tetszik. A vezetéknévvel is jól hangzik mindkettő.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont jún. 19. 16:11 Privát üzenet
Mindket nev nagyon tetszik, de becezve a Viki jobban, mint az Iza vagy a Bella. De barmelyiket szivesen adnam, csak nalunk az Izabella nem tetszik a ferjemnek. Mivel a csalad becezos, igy nem banom, mert nekem csak igy egyben tetszik.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont jún. 19. 16:42 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gloria, Elena, vagy Izabella melyik szebb jobb szerintetek?
Liza vagy Izabella?
Melyiket adnátok: Krisztina, Izabella, Réka, Lilla?
Izabella név; becézve: Iz, Izi. Vélemény? Becézés nem túl idegen hangzású? (Bella becézés nem tetszik. )
Nagyon fura lenne az Izabella név?
Az alábbi nevek közül milyen párosítást adnátok ikreknek? (lány-lány, fiú-fiú, fiú-lány) Adél, Blanka, Rebeka, Olívia, Kamilla, Izabella, Kristóf, Vencel, Ábel, Kornél

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!