Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislany név, segitség! Izabell...

Kislany név, segitség! Izabella vagy Viktoria?

Figyelt kérdés
Molnar a vezeték nev, ebbol az egyik, nem tudunk donteni :( indokoljatok meg azt is hogy miert :)
2019. jún. 19. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Személy szerint a Viktória nekem jobban tetszik. Viszont a vezetéknévhez jobban passzol az Izabella, és nekem az is tetszik. Úgyhogy én az elsőre szavazok.
2019. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Izabella.

Nekem ez az egyik kedvenc nevem. A vezeték nevetek mássalhangzóval végződik, ezért talán ezt könnyebb picit kiejteni. Plusz egy nagyon kedves nő viseli ezt a nevet az ismerőseim közül, szóval jól cseng a fülemnek.

A Viktória se rossz név, csak sajnos akiket ilyen névvel ismertem, ők nem voltak túl kedvesek, így rosszul cseng a fülemnek. Kicsit gyakoribb név, mint az Izabella (legalábbis az én környezetemben), ezért kevésbé különleges, többször fogja kapkodni a kislányotok a fejét.

Összegezve: Szerintem Izabella, de egyikkel sem döntötök rosszul. Sok örömet a kislányhoz!🤗💙

2019. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Viktória
2019. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő jól hangzik. Akármelyiket választjátok, jól hangzik a vezetéknévvel. Nekem most talán a Viktória jobban tetszik, de 10 éve az Izabella tetszett jobban.
2019. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Viktória
2019. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Viktória. Lànyom neve 😊
2019. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Izabella szerintem sokkal szebb.

Szeptemberben fog születni a kislányom, ő is Izabella lesz.

26 hkm

2019. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Izabella
2019. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon szép, a Viktória kicsit jobban tetszik. A vezetéknévvel is jól hangzik mindkettő.
2019. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindket nev nagyon tetszik, de becezve a Viki jobban, mint az Iza vagy a Bella. De barmelyiket szivesen adnam, csak nalunk az Izabella nem tetszik a ferjemnek. Mivel a csalad becezos, igy nem banom, mert nekem csak igy egyben tetszik.
2019. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!