Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti hogyan pelenkáztok? Melyik a jobb módszer?

Kétféle módon láttam eddig pelenkázást másoktól:

1) a pelenka elülső részével rögtön le is törli a baba alfelét, és a pelust rögtön vissza is hajtja a baba popsija alá, ezáltal nem látni semmit a belsejéből

2) kinyitja, megnézi a pelus belsejét - a "termést" - majd a törlőkendőt is oda gyűjti, és úgy hajtja össze

Ti melyiik módszerrel teszitek tisztába a babátokat?

Melyik a jobb? Miért? Érvek, ellenérvek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, pelenka, pelenkázás

jún. 19. 15:49  Privát üzenet  

A válaszok
1-es, de úgy, hogy a törlőkendőt is bedugom oldalról.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 19. 16:02 Privát üzenet
Az 1es. Mondjuk utana meg kell törölni, de en nem hajtom a baba alá, hanem kiveszem. Látom így is a termelést mert előbb rápillantok...

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 19. 16:09 Privát üzenet
Kettô ötvözése..kibontom, megnézem, letörlöm vele, visszahajtom ahogy törlöm kihúzom alóla, belegyűjtöm és mégegyszer visszahajtom és úgy ragasztom össze.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jún. 19. 16:51 Privát üzenet
1, de a tetejére halmozom a törlőkendőt, a már ketté hajtott pelust ráhajtom a használt kendőkre és a hátoldalán tépőzárazom. Kis helyet foglal és nem bűzölög a kukába annyira.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jún. 19. 18:29 Privát üzenet

3. Vagyok

Ígybtanították a csecsemősök amúgy

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jún. 19. 19:23 Privát üzenet
Én is úgy csinálom, ahogy a #3-as. Nekem a PIC-en mutatták így.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jún. 19. 20:29 Privát üzenet

Tudtam hogy egyszer ez is eljön....

A napokban sok kérdésben téma volt hogy milyen piszok önállótlanok az anyukák, megkérdezik azt is hogy mit csomagoljanak a babának, mit adjanak rá xy fokban, hogy vezessék be a sajtot meg milyen fajtát, milyen figurájú oviszsàkot vegyenek, stb. Poénból beírtam hogy lassan már azt is megkérdezi valaki hogy milyen irányból érdemes törölni a szaros popsit. Ééés lőn 🤣🤣🤣🤣 Remélem ez csak valami vicc...

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 19. 21:13 Privát üzenet
Utolsó, a legjobb az utolsó mondat: Érvek, ellenérvek? 😂😂😂

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 19. 21:27 Privát üzenet
Én egyes, férjem kettes. Gyereknek tök mindegy. Igazából akinek ahogy kézre esik.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jún. 19. 22:10 Privát üzenet
7-es, ez nem önállótlanság, hanem kommunikáció. Nem arról van szó, hogy a kérdező nem tudja bepelenkázni a babáját. Az anyukák régen is megkérdezték egymástól ki hogy és mit csinál, csak nem neten, hanem személyesen. E körül forog most a világuk, így erről is beszélnek.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jún. 20. 10:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gyógyszereket, vitaminokat, módszereket, vagy egyebet ajánlotok a tanuláshoz, az agyműködés hatékonyabbá tételéhez? (gyorsabb feldolgozás, memória, stb)
Az olyan sportedzők, gépjármű oktatók, tanárok akik sokszor ordítoznak a tanulóval, az a pedagógiai módszer miért helyes?
16 éves fiú vagyok, és az utóbbi időkben úgy érzem, nem annyira kemény a péniszem, hogy lehetne kicsit újra belé lehelni az életet? Milyen módszerek/ételek/stb. vannak arra, hogy keményebb lehessen?
Mi a lényege ennek a jobb agyféltekés módszernek?
Rosszul tanulok, mit tegyek?
Ha egyáltalán vagy alig eszem szénhidrátot az jobb/hatásosabb fogyasztó módszer mintha néha-néha ennék?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!