Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan pelenkáztok? Melyik...

Ti hogyan pelenkáztok? Melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

Kétféle módon láttam eddig pelenkázást másoktól:

1) a pelenka elülső részével rögtön le is törli a baba alfelét, és a pelust rögtön vissza is hajtja a baba popsija alá, ezáltal nem látni semmit a belsejéből

2) kinyitja, megnézi a pelus belsejét - a "termést" - majd a törlőkendőt is oda gyűjti, és úgy hajtja össze


Ti melyiik módszerrel teszitek tisztába a babátokat?

Melyik a jobb? Miért? Érvek, ellenérvek?



2019. jún. 19. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
1-es, de úgy, hogy a törlőkendőt is bedugom oldalról.
2019. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az 1es. Mondjuk utana meg kell törölni, de en nem hajtom a baba alá, hanem kiveszem. Látom így is a termelést mert előbb rápillantok...
2019. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kettô ötvözése..kibontom, megnézem, letörlöm vele, visszahajtom ahogy törlöm kihúzom alóla, belegyűjtöm és mégegyszer visszahajtom és úgy ragasztom össze.
2019. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
1, de a tetejére halmozom a törlőkendőt, a már ketté hajtott pelust ráhajtom a használt kendőkre és a hátoldalán tépőzárazom. Kis helyet foglal és nem bűzölög a kukába annyira.
2019. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. Vagyok


Ígybtanították a csecsemősök amúgy

2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy a #3-as. Nekem a PIC-en mutatták így.
2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Tudtam hogy egyszer ez is eljön....



A napokban sok kérdésben téma volt hogy milyen piszok önállótlanok az anyukák, megkérdezik azt is hogy mit csomagoljanak a babának, mit adjanak rá xy fokban, hogy vezessék be a sajtot meg milyen fajtát, milyen figurájú oviszsàkot vegyenek, stb. Poénból beírtam hogy lassan már azt is megkérdezi valaki hogy milyen irányból érdemes törölni a szaros popsit. Ééés lőn 🤣🤣🤣🤣 Remélem ez csak valami vicc...

2019. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a legjobb az utolsó mondat: Érvek, ellenérvek? 😂😂😂
2019. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyes, férjem kettes. Gyereknek tök mindegy. Igazából akinek ahogy kézre esik.
2019. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, ez nem önállótlanság, hanem kommunikáció. Nem arról van szó, hogy a kérdező nem tudja bepelenkázni a babáját. Az anyukák régen is megkérdezték egymástól ki hogy és mit csinál, csak nem neten, hanem személyesen. E körül forog most a világuk, így erről is beszélnek.
2019. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!