Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az jó ha a 23 hónapos babám\kislányom angolul el tud számolni 10ig és több szót tud mint magyarul?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, ABC, szám, beszélés

jún. 19. 16:46  Privát üzenet  

A válaszok

Ha angol nyelvű országban éltek, akkor jó

(Vagy ha az egyik szülő anyanyelve az)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 19. 16:48 Privát üzenet
Többet néz mesét a Tv-ben, tableten, mint amennyit veled beszélget. Ez erre utal

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 19. 17:54 Privát üzenet

Jó? Mármint kinek? Mert nekem aztán teljesen mindegy.

Értelmetlen a kérdésed.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 19. 19:13 Privát üzenet

Ha nem kétnyelvű vagy nem külföldön éltek, akkor elég baj. Előbb az anyanyelvén kéne tudnia rendesen, utána pedig elsajátítania egy idegen nyelvet. Ha magyarul nem tudja magát majd kifejezni úgy, hogy itt él, az gáz lesz. Persze, fontos a nyelvtudás, de nem két évesen. Majd ha már magyarul szépen beszél, megért mindent, akkor lehet kezdeni a másik nyelvet is.

Nem tudom, ez igaz-e, de állítólag digitális hanganyag után nyelvet tanulni nehéz. Ha így is jobban megy ez, akkor mennyi időt nézi az angol meséket és mennyi időt töl veled?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 19. 19:56 Privát üzenet

Először is 23 hónapos... Nyugodtan mondd, hogy két éves.

Másodszor: nem baba.

Harmadszor: ügyes, de mire jó? És mi miatt tetted fel a kérdést?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 19. 20:27 Privát üzenet
Fantasztikus. Szerintem írasd a Harvardra már most mert nagy a várólista és ha ilyen zseni a gyereked kár lenne ha lemaradna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 19. 21:05 Privát üzenet

Ez az info igy keves. Honnan tanul angolul. Itthon eltek? Apuka angol? Ha a gyerek ketnyelvu akkor lenyegtelen, egy darabig keverve fogja beszelni mind a ket nyelvet. Ha magyar anyanyelvu, akkor fura, hogy kiert hallgat tobbangol dolgot, mint hogy veled beszelne.

De valoban nincs jelentosege tul nagy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 19. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy a babám? Kislányom 5 hónapos,8 kg,64 cm. Mindenki azt mondja, hogy túl nagy baba. Anyatejes, a születési súlya 3600 g volt.
2hónapos és 1hetes mult a babám (kislanyom) 5570gr! Szerintetek sok a sulya a korához képest? Nektek mennyi volt ennyi idösen?
A fogzás miatt utasítja el a babám az ételt? Kislányom 9 hónapos az ínye duzzadt, de a doki szerint ebből még nem lesz fog. Fogyott 15 dkg-ot, mert nem eszik (most 6850 g) Vigyem orvoshoz?
Vágjak a babám hajának a végéből vagy sem? Kislányom 9 hónapos múlt és elég vékony haja van. Van aki azt mondja, ha vágva van, akkor megerősödik. De mások szerint ez nem befolyásolja.
Miert nem jatszik egyedul a 9 honapos babam? Terhes vagyok igy eleg nehez . Ket honapos vagyok sokat hanyok faradt vagyok. Kislanyom pedig nagyon sok figyelmet igenyel.
Ebben a megfázós időben hogyan védhetném meg jobban a kislányom a betegségektől? Náthás vagyok és fáj a torkom is. Elkaphatja a babám? Mit szedjek, hogy elmúljon? Szoptatok, a babám 3,5 hónapos

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!