Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szamit pisis pelusnak?

Mi szamit pisis pelusnak?

Figyelt kérdés
8-10 pisis es vagy kakis pelus kell legyen egy nap, de mi szamit pisis pelusnak ? Ha csak egy pisi van benne az eleg vagy legalabb 2 kene, hogy legyen benne?
2019. jún. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha te minden pisi után ki cserepes a pelust,akkor kösd fel a gatyát, mert jó sok pénzbe fog kerülni, ez kb olyan mintha te minden pisilésnél elhasználnál 1 guriga wc papirt...amúgy nem nem kell ..meg 2 pisinél sem ,de amúgy mondd már meg légyszi hogy te hogy számolod ki hány pisi van benne?😂😂
2019. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van amikor kicserem egy pisi utan mert szerintem eleg sok.

Onnan tudom hogy hany pisi van benne hogy figyelem , vagyis inkabb tudom mikor pisilt eloszor a tiszta pelusba .

Ha keveset pisilt akkor nem cserelem ki es mikor megint megnezem es tobb van akkor tudom van legalabb 2 pisi .

2019. jún. 20. 01:50
 3/5 anonim ***** válasza:

1 pelust lőjj el a tesztre


1 pisi kb 3 ek víz a nagyon piciknél


Emeld meg a pelust, az a súlya..


Akkor tudni fogod kb

2019. jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azert kerdeztem hogy sporoljak a pelussal , ugyis surjen kell csereljem mert a baba surjen pukizik es minden puki kakis . Szoval nem hagyom ugy ha csak egy csik kaki van se a pelenkaban.
2019. jún. 20. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még picike. Annyiszor nyűgös vele ahányszor kedved tartja. Ha egyébként is sokszor beszalad a pukival a kaki akkor tök felesleges nézegetni a pisit. Eltelik egy fél év vagy picit több és majd vívja tsz vele közelharcot még akkor is ha már a bokáján folyik a cucc.
2019. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!