Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha 7 hónapos...

Mit csináljak ha 7 hónapos kislányomnak annyira fáj a fogzás, hogy éjjel csak vergődik, veri magát az ágyhoz és keservesen felordít, sír? Szerintem ez már nem normális. Ő sem alszik szegény meg mi sem.

Figyelt kérdés
Már nagyon fáradtak vagyunk!Van valakinek valami jó bevált módszere a fogzásra?Azért is gondolom hogy a foga mert,nem nagyon eszik,ömlik a nyála,hígabb a széklete mindent rág.Előfordul,hogy csak éjjel fáj neki ennyire,mert nappal csak nyűgös és semmi nem jó neki.
2010. júl. 9. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan panadol vagy nurophen szirupot használnak, ami jó is, hátránya hogy sokáig egyhuzamban nem alkalmazható. Mi homeopátiát használtuk/használunk szinte mindenre. Lányomnak segített a chamomilla, viburcol kúp.

[link]

2010. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor ennyire szenved, adj neki panadolt.
2010. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sajna nem jött be a homeopátia:(

A gyerekorvos írt fel bedörzsölőt,amit a patikában kevertek ki.Az üvegen nincs rajta a neve,de ha jól emlékszem Surpentiv vagy valami hasonló.Ha rákérdezel a dokinál szerintem ő tudni fogja.Nekünk bevált.Kitartás:)

2010. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! mi is így vagyunk ezzel, mi 6 hónaposak vagyunk. Egyik éjjel kutyázva hisztizett az ágyában, aztán azóta velünk alszik így nem kell minden fél órában átrohannom hozzá.Ma éjjel is alig aludtunk, én is nagyon fáradt vagyok...csak remélni tudom hogy hamar túl leszünk rajta. Mi panadol baby-t használunk...jó, jó de az sem csodaszer ....talán annak használ akit amúgy sem viselne meg ennyire a dolog. Anyu mesélte hogy nálunk csak azt vette észre hogy koppan a kanál a szánkba :)

Kitartást Nektek is!!!

2010. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha már ennyire gáz a dolog, akkor Nurofen, vagy Panadol. De 3-4 napnál tovább ne add egyhuzamban. Addig meg érdeklődj a gyógyszertárban, hogy mi más jöhet még szóba ezeken kívül, ami adható akár hosszabb ideig is. Nekünk pl. a Viburcol kúp vált be.
2010. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia!Nekünk 15 hetesen jött ki az első foga,és én már gyanakodtam,de mindenki mondta hogy hülye vagyok!Mindegy 3 nappal a fog kibújása előtt vettem neki borostyánláncot,de nem mertem rárakni,folyamatosan!Iszonytos sírás volt mire kibújt a fog,aztán csak a nyakába tettem,és a második fognálcsak reggel vettem észre...6 hós volt mikor jöttek a felsők ésazt is alig vettük észre(az elsőhöz képest)Szóval nekünk ez a borostyánlánc nagyon bejött,de emelett én chamomillát adok neki minden reggel!Ha már látom az ínye alatt a fogat,vagy be van neki gyulladva akkor napi 4* adom neki!Nálunk ez is működik hál istennek!

Viszont nálunk a fogai kibújása előtt két héttel 3 éjjel van nagy káosz!Ekkor már híg a kaki,ilyenkor kell adnom nurofent,majd kb másfél hét nyugi és előbújik egy fog!Hát idő kellet és 3 fog mire erre rájöttem!

Kitartás!

És ha elkezded a homeót használni kb 2 hét mire a normális hatását kifejti!A láncnál sem működik azonnal!

2010. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!