Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ravezetni a babat...

Hogy lehet ravezetni a babat arra, hogy csorospoharbol igyon?

Figyelt kérdés

Lassan 8 honapos fiam nem iszik sem csorospoharbol, sem mas itatopoharbol.

Probaltam mar sok fajtat, a csepegesmentestol a sima csorosig, munchkin poharat, stb.

Csak ragja mindegyiket, meg sem szivja, igy nem jon belole semmi es merges lesz, mert szomjas.

Csak vizet iszik, szereti is, de csak cumisuvegbol. Sima poharbol, vizespoharbol is kortyolgat, de tobb megy melle, mint amit megiszik, utkozben ez nem opcio, mert elaztatja magat.

A nagyobb tetsvereinel nem volt ilyen, ok kezeltek egybol a csorosetbes kesz.

Massal nincs gond, 6 honaposan kezdtem hozzataplalni, eszik szepen kanalbol is, darabosat is, maganak is felcsipegeti az etelt, szoval az rendben van. Csak ez a poharas ivas nem megy.


2019. jún. 21. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű ám megtanulni "szívni" ezeket. Egy fél pillanat kell, hogy rájöjjön, aztán menni fog.

Szívószálat próbáltátok már? Háth azzal ráérez.

2019. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem itatod rendes pohárból?
2019. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne kínozd már szerencsétlent, igyon rendes kisméretű pohárból. Az én 5 hónaposom is tud inni belőle pár korty vizet.
2019. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feles pohár, azzal nem megy mellé.
2019. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mint írta, útkötben nem opció a sima pohár. Megértem, én sem szeretem mikor a gyerek nyakon önti magát, még ha víz, akkor sem.

Amúgy van az a sima, 100 ft-os itatópohár, kemény csörű, az nem kell szívni, csak megdönti és zúdul isa szájába. A fiam szerette azt. Vagy esetleg a babyvizes/ kubus üveget próbáld meg, azt sem kell szívni.

2019. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A szivoszalat es a kubusuveget meg nem probaltam, veszek ma es hatha abbol sikerul.


A tobbieknek: itatom rendes poharbol, irtam is, de napi ketszer masfel orat uton vagyunk. A koldokig atazott felso sem a legjobb dolog, de az autoban menet kozben poharazas sem opcio.


Kinzas az, hogy probalom par naponta itatni ebbol-abbol? Vicces vagy. Latnad akkor, hogy az milyen kinzas, amikor atpelenkazom es eppen nem akarja. 😉

2019. jún. 21. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kubus uveghez hasonló van nekünk. Napi 3 üveg elfogy. 2 hétbe telt míg rajott hogy ha megszivta akkor jön belőle. Kitartast
2019. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Textilpelenka a nyakába több rétegben... És nem ázik át. Ennyire ne legyél már életképtelen :D
2019. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es, koszonom


8-as, te meg bunko ne legyel. Koszi.

A textilpelenka nem megoldas arra, amit kerdeztem. Keress mar olyan kerdest, amire tudsz valaszolni.

2019. jún. 21. 12:05
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Válaszoltam is, csak egyszerűen nem fogadod el.

Továbbra is kispohár a legegyszerűbb megoldás, piros lámpánál csak tudsz adni neki egy picike vizet félreöntés nélkül... ha nincs lámpa, akkor valahol megálltok. Ha meg félre is öntöd, a textilpelenka felszívja.

De sok szerencsét :)

2019. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!