Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivételezik Nálatok a férjetek...

Kivételezik Nálatok a férjetek valamelyik gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányunk és egy fél éves fiúnk. A lányunk sokkal nyugodtabb volt, viszont sokkal lassabban fejlődött a mozgása. Majdnem 1 éves volt, mire elkezdett mászni, a fiúnk már 6 hónaposan mászik, így nyilván ész nélkül megy, sokszor Neki megy ennek annak, beüti a fejét, ilyesmi, a lányunk mikor ezt csinálta óvatosabb volt, mert már idősebb volt. A férjem mindig mondja, hogy sírós a fiúnk, még nem tud Vele mit kezdeni, biztos “anyámasszony katonája” lesz. Tényleg “nehezebb” Vele, de én azt gondolom, hogy Ő is ugyanúgy a gyerekünk, egyik ilyen, másik olyan. A lányunkat elviszi egyedül bárhova, a fiút nem. Iszonyatosan elszomorít ez az egész, félek hogy ez a későbbi kapcsolatukat megpecsételi és nagyon mérges vagyok Rá emiatt. Mondta, hogy még Neki nem olyan a fiúnk, mint a lányunk. Amúgy minden álma egy fiú volt...
2019. jún. 21. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Azt ne fogd a gyorsabb mozgásfejlődésre, hogy szeleburdi. Nekem mindegyik 6, max 7 hónaposan mászott, azonnal, mint a villám, de sosem mentek neki semminek, akkor sem, amikor járni kezdtek. Egyébként nem hiszem, hogy ez zavarná a férjedet. Vagy új még neki a kicsi, vqgy inkább lányos eállítottságú (mint a férfiak többsége). Nekünk 4 lányunk van, sosem kivételezett egyikkel sem.
2019. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A lánnyal egyszerűen könnyebb!

Én is így vagyok vele, a 3 éves fiúval akàr a világ végére is el mernék indulni, a majdnem 6 éves lánnyal a 1,5 percre lévő boltba is csak akkor megyek, ha nagyon nagyon muszáj! A fiút észre sem lehet venni, a lánytól meg semmit nem lehet csinálni, mert az első pillanattól olyan egetrengetően rossz, hogy nem látok az idegtől.

Nem kivételezés ez

2019. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is lány a nagy (4 éves), fiú a kicsi (nemsoká 6 hós). Nem kivételez egyikkel sem, sokat foglalkozik a kicsivel is. Kicsit nehezebb kivitelezni, mert anyatejes, most kezdtük hozzátáplálni, úgyhogy nem tudnak nélkülem túl sokat lenni kettesben, de szívesen babázik. A lányunkkal meg persze csinál programot bármikor, ő már nagy, könnyű vele. A leírtak alapján szerintem a férjedet idegesíti, hogy ilyen aktív a kicsi, jobban bejön neki a lányotok habitusa. Persze az baj, hogy emiatt inkább foglalkozni se akar a kisfiúval :(
2019. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de a ferjed egy bunko.

Egy alig egy eves babat mar most azzal terrorizal hogy “anyamasszony katonaja” azert mert sir?!? Mert mit csinaljon egy csecsemo basszus?!???

Undorito es szegyellje el magat.

Ulj le vele beszelni, es mond meg neki, hogy ne hagyd hogy teljesen leepitse a kisfiatok lelki vilagat.

2019. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnos nagyon egyetértek Veled... A lányunk is 1000 fordulattl pörög, de hát Ő már beszél, hallgat ránk. A fiúval inkább az a baj, hogy még “nem tud Vele azót érteni”, de lényegében mindegy, mert mindegy hogyan fogalmazzuk gáz az egész.
2019. jún. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!