Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foktól adtok/adnátok...

Bogus20 kérdése:

Hány foktól adtok/adnátok csak egy szál pelust éjjelre a babátokra?

Figyelt kérdés
1,5 hónapos baba, 5kg, 26 fok van szobájában, eddig egy vékony rövid ujjú body volt rajta, de reggelre melegkiütése lett. Napközben 28 fok körül van bent, ilyenkor csak egy pelenka van rajta, de így is sokszor az az érzésem, hogy melege van, mert olyan meleg a bőre, és jóval többször kér inni mint a hűvös napokon. Írjátok meg légyszi azt is h mennyi idős és hány kg a babátok (mert ugye a bébizsír sokat számít).

#öltöztetés melegben #altatás melegben
2019. jún. 21. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
4 hónapos, 5 és fél kg, 26-37 fok, egy szál pelus, nyitott ablak, ventilátor messze tőle, de gyengén éri őt is és minden este vizes hajjal teszem le. Így is szarul alszik a melegtől. A nagy 3 hónapos volt, amikor ilyen meleg volt, nála is így csináltuk.
2019. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
7.5 hónapos 8.5 kg. Rövidujjú bodyban alszik. Ő egyáltalán nem fázós baba. Mi lehűtjük klímával kb. 25 fokra a szobát. Mikor lefektetjük kikapcsoljuk és nem abban a szobában van ahol alszik, de így is kellemes lesz a levegő és tud aludni. Nappal csak pelus van rajta.
2019. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
5 hónapos 70 cm 8.5 kg. Nappal nem megy a klíma így van 27-28 fok a lakásban, egy szál pelusban elvan. Éjszaka 23 fok klíma mellett, vékony rugdalozóban alszik vékony takaróval.
2019. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Jelenleg 26 fok van a lakásban egy szál pelusban alszik a fiam (20 hónapos) de a derekára térítettem egy nyári takarót.

Nekem az a legnagyobb bajom ezzel, hogy oké este 26 fokban fekszünk le az reggelre, hajnalban olyan 24-23 maximum. Ha betakarom leforogja, álmában meg már nem tudom öltöztetni, mert felébred. Szóval pont ezért egy trikót minimum adok rá éjjelre.

2019. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
En sosem altattam egy szál pelusban, de nem is volt több 26foknal még bent éjjelre. Vegyél napozót. Az is rövid mint a body, de veknyabb, lazább, szellősebb anyag.
2019. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Abbol kiindulva hogyha takaro nélkül egy szál bugyiban alszom, egy idö után elkezdek fázni, föleg a derekam...nem szeretném h a kicsinek megfázzon a veséje v ilyesmi, ugyhogy egy vékony pamut napozo van rajta éjjel, ami 2 mérettel nagyobb igy nem feszül rá,kényelmes és nem sül bele. De mégis védi a derekát,vállát. Kb 27 fok van bent éjjel.
2019. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
1 éves, 25 fokban egy trikó body van rajta, de csak mert másképp kivetkozik a pelus öl is. 🤗
2019. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13hós 9kg. Én bodyban altatom mert ő nem szeret betakarózni. Viszont napközbe kb 3x leszoktam fürdetni ha látom hogy melege van. A te babádnak sem fog ártani egy kis felfrissülés :)
2019. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!