Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 eves lanyom mostanaban...

1,5 eves lanyom mostanaban gyakran labujjhegyen jarkal. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Nem maradt ki neki sem kuszas sem maszas, hamar elindult. 9,5 honaposan. 1 evesen mar szaladt. Mostanaban kezdett labujjgyezeni. De nem egesz nap, csak neha ezt veszem eszre.visoznt egy nap tobbszor is elofurdul. Ez mitol lehet ? Orvoshoz erdemes ezzel fordulni?
2019. jún. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Amennyire tudom, annak az az oka, hogy nől (nyúlik) a csont, az Ín viszont nem tud olyan gyorsan "hozzá"nyúlni és feszül.

Lábujjhegy állásban nem kell annyira feszülnie.

Summa summárum: TÜRELEM, KINÖVI.

2019. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Felnőttként legalább lehet majd ballerina


22/Nő

2019. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Az én fiam is csinálja mostanában, de inkább bohóckodásnak tűnik. Nem aggódom miatta, ez is egy mozgásforma, amit gyakorol. Az unokabátyja, aki 2 hónappal idősebb nála szintén ilyen idősen csinálta, később innen tanult meg ugrani. A fiam is próbálkozik már vele, pl békaugrással egész jól halad.
2019. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Az én fiam is csinálta másfél évesen. Bohóckodásnak fogta fel, pár hétig nagy sláger volt, majd szépen "leszokott" róla. Márciusban lett két éves, már nem szokta csinálni.
2019. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!