Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit a véleményetek a babafésze...

Mit a véleményetek a babafészekről?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk!

Sok helyen láttam már hogy használnak babafészeket. Nekem tetszik, nagyon szépeket készítenek. El is gondolkodtunk hogy majd veszünk egyet, hogy legalább amíg nagyon apró a baba nem veszik el a kiságyban 😄

Viszont a baba szempontjából is jó? Neki kényelmes vagy csak látszólag az? Elsősorban azt szeretném hogy neki jó legyen.

Kinek mi a tapasztalata?



2019. jún. 26. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Amikor még nagyon pici volt, akkor köztünk aludt és csakis a babafészekben tudtuk őt biztonságban. Mostanság arra használjuk, hogy biztonságban tudjuk őt altatni nappal a kanapén, nehogy leguruljon....szóval én csak ajánlom. :)

Mi is csodaszépet vettünk/varrattunk.

2019. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha nyáron szülsz, akkor szerintem ne használd, mert megsül benne szegény baba.
2019. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Legalábbis az enyémnek nagyon melege van most benne, ezért most hanyagoljuk.
2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is tetszik, elgondolkodtam rajta pont a napokban. De arra jutottam, hogy túl puha az alja, a gyereknek keményebb matrac kell. Meg őszintén én félnék, hogy belefúrja a fejét és megfullad. Úgyhogy maradok a rácsvédőnél simán.
2019. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy olyan dolog, ami afelesleges pénzkidobás listát növeli. Egy csomó ismerősöm vett, soha nem használták, nem volt el benne a babájuk.
2019. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti, nagyon jókat alszik benne. Nyáron sem izzad bele, pedig 24/25 fok van bent is.
2019. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, persze gondolom babafészektől is függ, melyik milyen anyagú, töltetű, vastagságú és mennyire veszi körbe a babát, a miénk pl nem öleli szorosan körbe (hátán fekve amikor a karjait kitárja a hurkákhoz már csak a kézfeje ér -majdnem 3 hónaposan), így nem is melegíti, de azért ad neki egy kuckós érzetet.
2019. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 24-25 fok van benn, azért elég nagyvonalú. Az irodában nálunk 24 fok van és szabályosan megfagyok, annyiban nem csoda, h nem izzad bele a gyereked.
2019. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom, az irodában én is fáztam, azért más a klímás hideg, pláne ha rád fújja és más, amikor csak a sötétítés miatt van bent 25 fok. Persze az emeleten most mi sem bírunk megmaradni, de örülünk, hogy van 1 hűvös nappalink 🤣😅 meg, hogy este ki tudunk ülni kicsit levegőzni az egész napos bezártság után 😓
2019. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom, nem is használtam egyik gyerekemnél se. Nekem több barátnőm is használta. Nagyon szerették, nagyon jókat aludt benne a babájuk, aztán “nem bírták belőle kiszedni” Őket. Annyira megszokták, hogy körbeöleli Őket valami, hogy nem tudtak nélküle aludni, de hát sajnos kinőtték. Úgyhogy egy procedúra volt leszoktatni, hogy fészek nélkül is tudjanak nyugodtan aludni. De saját tapasztalatom nincs vele.
2019. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!