Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebetto és Coletto babakocsit...

Bebetto és Coletto babakocsit nézett már valaki? Mennyi lehet a különbség köztük?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ahol meglehetne nézni az tőlünk nagyon messze van :(

Olvastam róla jót is rosszat is.. De több jót.


Esetleg valaki látta már ezeket élőben? Mennyire nagyok egy 3in1 babakocsikhoz képest?!



2019. jún. 27. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Coletto Florinom van. Szerintem jó nagy, a mózest sokáig tudtuk használni. Minden terepen jól megy, nem rázkódik szét benne a gyerek egy rosszabb utcán, járdán.

Hátránya egyben az előnye, hogy nagy. Ha van otthon elég helyed, akkor nem gond a tárolás. Kis lakásba nem ajánlom (hacsak nincs babakocsitároló). Lépcsőn fel-levinni büntetés, mert baromi nehéz. Tömegközlekedni sem lehet vele túl jó.


Nekem nem kell sem cipelni, sem tömegközlekednem vele így én szeretem. Bár az autóshordozó része nagyon gagyi.

2019. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel mindenben.Nekunk is az van.Nem hasznaltuk ki csak a hordozojat.Lassan egy eve elvan teve eladasra var.
2019. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem bebetto luca-m van. 4 éves, második gyerek nyüstöli. Egyszerűen imádom! Mindenki el van rajta hülve, hogy milyen jó állapotban van, azt hiszik újat vettünk a fiamnak. Pedig elhiheted én nem vagyok egy otthonülős anyuka, nem kímélem a babakocsit. Vettünk rá testvérfellépőt is, szóval a lányom is rajta utazik. Teljesen jó mérete van minden boltba beférek vele, frankón rugózik, ami fontos a rossz utak miatt, viszonylag kis helyet foglal kocsiban összecsukva. 60 000 volt újonnan feketén😁, nem Pesten vettem.
2019. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!