Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt laza széklet,...

Fogzás miatt laza széklet, hasmenés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv!

15 hónapos kislányomnak bújnak a fogai, egyszerre több is.

Azt vettem észre kb 3 napja hogy 1x 2x laza a széklete, illetve előfordult hasmenés is ami bűzösebb.

Egyébként semmi nem utal betegségre, jókedvű játékos, sokat iszik egy kicsit etvagytalanabb.

Szívesen fogadok tapasztalatokat, tanácsokat. :)



2019. jún. 29. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Szia, ez lehet egy enyhe vírusfertőzéstől is, ami 2-3 nap alatt átmegy. Sok szülő a lázat, hasmenást a fogzásnak tudja be, pedig semmi köze hozzá. Folyadékot kapjon bőven, más tennivaló nincs.
2019. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2019. jún. 29. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig van köze a fogzáshoz. A fiam az összes fogánál hasmenéses volt, máskor soha. A drnőnk is annak tudta be. Sőt a bőre is akkor volt kicsattogva a fenekén.
2019. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, igen nálunk sem fordult elő eddig hasmenés, ezért gondoltam hogy a fogzás miatt lehet.
2019. jún. 29. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Lázat közvetve okozhat fogzás, mert legyengül az immunrendszer és könnyebben elkap a csecsemő/kisgyerek bármit. Igen, a fogzástól teljesen normális, ha van egy kis hasmenés (több nyáltermeléstől) és igen, kipirosodhat a bőre, mert gyulladásos anyagok szabadulnak fel ilyenkor.


Lányomnál is mindig onnan tudtam, hogy fogzik, hogy ment a hasa és kipirosodott tőle a popsija, hiába cseréltem ki azonnal a pelust.

2019. jún. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en fiamnak is sokkal lazább a széklete,amikor jön a foga,sőt,piros is. Erre már találtam egy nagyon jó popsikrémet,így a pirosság hipp-hopp eltűnt. Viszont nálunk az álla is kipöttyösödik ilyenkor sajnos,ezzel viszont nem tudok mit kezdeni.
2019. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 30. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 a nyálfelmaródásra a biodermának van egy nagyon jó, minden mentes szájkörnyék ápolója, ami nagyon jó és akkor sem okoz gondot ha lenyalja.
2019. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8#-as valaszoló,köszönöm szépen!
2019. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!