Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvagyok keseredve?

Elvagyok keseredve?

Figyelt kérdés

Elvavyok keseredve 9 honapos kislanyom nem hajlando semmit enni se inni a vizen es a tapszeren kivul.

Amikor latja hogy mi eszunk a párommal akkor keri o is de akkor is csak par fatot mintha csak meg akarna kostolni.

Föztem mar neki tobb felet nem eszi meg.

Se a bolti uvegest.

Mit probaljak?


2019. júl. 4. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az orvost és a védőnőt.
2019. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbik lányom volt ilyen. Belekevertem a tápszerbe először egy kiskanálnyi bébiételt/főzeléket, aztán ha azt megette két kanállal, egyre többet és többet. Aztán a végén csak egy picit tápszert öntöttem a főzelékbe/bébiételbe és utána azt is el lehetett hagyni. Szépen fokozatosan megszokta az ízeket. Vannak babák akiknek nehezebben megy, nem bírják a változást. Ma már a vasszöget is megenné. Csak kreatívan.
2019. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En meg pont forditva.. az uvegest meg amit fozok megeszi a tapszert meg nem :( pedig meg szuksege lenne ra :/
2019. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát hagy kóstolgassa a tiétekből ami neki való. Inni meg vízesn és tápszeren kívül mi kéne még?
2019. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyarapszik rendesen? Van eleg pisi-kaki? Hianybezegsegre utalo tunete nincs? Ha ezek rendben vannak, akkor ugy tudom, 1 eves korig nem kell ezen aggodni. Az en gyerekem is csak 10 honaposan kezdett enni, akkor is csak par falatot, 13 honapos kiraban indult be az evokeje, es nagyon joevo lett belole.
2019. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves koráig bőven elég ha kóstolgat, hagyd csak neki nyugodtan. Az etkezések 2/3 anyatej vagy tápszer ilyenkor még. Ha gyarapsziik, van elég pisis/kakis pelus, jókedvű, akkor ne görcsöllj ezen 🙂
2019. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!