Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hónapos kisfiam egy rövid...

1,5 hónapos kisfiam egy rövid ujjú body-ba, zokniba és vékonyabb pléddel betakarva alszik. Jó ez így ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 évesem is így alszik.
2019. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém 2 hónapos, ő is így alszik :) bár függ attól is, hogy hány fok van a lakásban, tesóméknál 25-26 körül légkondival. Egy 35 fokos panelben a tizediken más a helyzet.
2019. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
29fok van a házban.
2019. júl. 5. 05:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
29 fokban pléd? Az én 16 hónaposom csak egy rövidnadrágos pizsiben alszik zokni nélkül, és itt csak 27,5 fok van. 29 fokban ujjatlan bodyban aludt zokni, pléd nélkül. Persze ez attól is függ, mennyire fázós a picid.
2019. júl. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy látod nincs melege, nem izzad, nyugodtan alszik, akkor maradhat, de a pléd helyett csak egy textil pelust terítenék rá.
2019. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem q.r.va sok. Komolyan. 29 fokbN a 6 évesem is 1 szál gatyában alszik. Az 5 hós csak 1 pólóban. Ha nagyon fázna akkor ott a textilpeli, de pléd? Meg zokni? Felesleges.
2019. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ezért kérdeztem,mert nem tudtam,hogy miben aludjon.De akkor pléd felejtős.
2019. júl. 5. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a zoknit is meggondolnám, a babák (meg mi is) sok hőt adnak le talpon át. Az én babám ilyen kánikulában rövidujjú bodyban aludt és csak a derekára/hátára terítettem vékony plédet vagy egy pelenkát.
2019. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok, azt hozzáteszem hogy az én 2 évesem folyton kitakarózik, viszont van hogy hajnalban azért kel fel sírva mert fázik ugyanis lerúgta a takarót és csupa hideg mindene. Pedig nincs is légkondink, az ablak szokott résnyire nyitva lenni, mert ha becsukom akkor

meg nagyon meleg lesz, amitől szintén nem tud aludni. Zokni meg azért van a lábán mert ő már közlekedik a házban és a papucsot nem szereti.

A te pici babádra nem feltétlen kell a zokni, de a vékony plédet nem tartom feleslegesnek, pláne ha nyugodtan alszik - tehát nincs melege.

2019. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. júl. 5. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!