Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztünk olyan, akinek a...

Van köztünk olyan, akinek a babája 3 hónaposan csak minimálisan emelte a buksiját hason?

Figyelt kérdés
Nem nyomja ki magát. Jobbra-balra forgatja hason a fejèn. Mi lett a következménye?
2019. júl. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Semmi nem lett. Majd ha forog, akkor kinyomja magát.
2019. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mennyit van hason fektetve a babád? Ez nagyban függ ettől. Nekem az elso babám csak hason fekudt mindig,ügyesen emelte,forgatta,tartotta. A második keveset volt hason mert a hátán szeretstt lenni és neki nem erősödött ugy a hátizom a nyakizom és a hasizom,nehezen emelte vagy tartotta a fejét,sokkal tobb idobe telt neki megtanulni és megerosodni.
2019. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgultam ezen.. nekem is alig birta a babám ennyi idősen. De ő meg olyan feszes volt, hogy nem tudta letenni a fejét és csak sírt. Neki kell pici gyógytorna, mert a kéztámasz nem az igazi nála.

Szerintem a lényeg, hogy valamennyire megemelje és kezdje használni a kéztámaszt, jól!

Ha esetleg sokáig nem lesz változás emlîtsd meg a védőnőnek, de én is úgy gondolom, hogy majd ha forog ez is javulni fog.

Ne aggódj, biztodan rendben lesz!!!💞

2019. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok :) Köszönöm a nyugtatást. Annyira aggódom/aggódtam már.
2019. júl. 5. 16:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs sokszor hason napközben, mert nagyon sír, de már naponta többször egyre hosszabb időre hasra rakom. Èjjel is hason alszik, tudom ez nem annyira számít, mert akkor nem mocorog.
2019. júl. 5. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Alkaron kell támaszkodnia, fejét minimum 45 fokban emelnie pár percig.


Lányomnak egyáltalán nem ment, csak annyira emelte, hogy átfordítsa, de nem támaszkodott. Kiderült, hogy hipotón, megkésett volt a mozgásfejlődése végig, gyógytorna ellenére. 18 hónaposan indult el.

2019. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél összetekert anyagot a válla alá! Az sokat segít neki, erősíti az izmokat!
2019. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!