Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a most már nagy gyermeke 3hónapos kora előtt volt röntgenezve és semmi baja nem lett tőle?

Figyelt kérdés
Elég sok rémisztő dolgot ír az internet a 3hónaposnál fiatalabb babák röntgenezéséről és kezdek komolyan aggódni.
2019. júl. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülött osztályon, amikor voltunk szinte minden gyereknek előbb vagy utóbb szüksége volt vmilyen röntgenre. Senkiről nem tudok, akinek ez gondot okozott volna, bár ők még csak 4 évesek. Egyik kisfiúnak 28 röntgene volt. Anyuka aggódott, azzal nyugtatták, hogy egy ct alatt ennél nagyobb sugárzás éri és van olyan baba, akinek ct-re van szüksége, mégis sincs semmi baja.
2019. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ikreim... most 8 évesek, gyönyörűek, kitűnő tanulók, ha ez megnyugtat... oké, irtóra elevenek, lehet hogy a röntgen miatt? :D


viccen kívül, nekem senki sem mondott ilyet, hogy hú de veszélyes. amúgy sem volt választásunk.

2019. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan volt koponya röntgenje, most 9 éves, semmi baja😊
2019. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
6 naposan röntgenezték a fiam, függesztett tartásban (ez nekem nagyon durva volt, csak lógatták ott mint egy rongydarabot, bőgtem). Lassan 7 éves, egészséges.
2019. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2019. júl. 7. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos korában sokat röntgenezték egy baleset miatt, most 7 éves, szép, okos, kutya baja.
2019. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom miértnem hasznos?

4-es

2019. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2019. júl. 8. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomat is sokat röntgenezték májbetegsége miatt. Gerinc, koponya, stb. Most 3 éves. Én sem örülök neki, de muszáj. Legutóbb gerincröntgenje volt. KB 3 hete. Reménykedek, hogy nem árt.
2019. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!