Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztünk olyan aki a...

Van köztünk olyan aki a terhesség alatt végig félt hogy beteg lesz a gyereke? És mikor megszületett milyen lett?

Figyelt kérdés
mióta tudom ettől félek.magas lázzal kezdtem.39.-en felülivel 3hetes voltam,és 3 napig tartott ez a láz.az utolsó nap már bevettem algopirint addig nem mertem.aztán a cigi megvonási tünetek készítettek ki.aztán az elevittől sokat ittam ettem.24kgt hiztam.állandóan a súlyom miatt molesztál mindenki.még 5hetem van.most a nagy hasam a téma.azt kérdezgetik biztos egy baba?az asszisztens pedig azt hogy elfogadták az orvosok az utolsó menses időpontját?hát ha akkor volt meg akkor mit csináljanak?30hetes uhn a bpd 84mm.nagy a feje?a doki azt mondta nem egyforma mértékben fejődnek a gyerekek.már nem tudok másra gondolni mindennap mint hogy baj van.
2010. júl. 10. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Ismerős a helyzet , de szerintem minden kismamába benne van egy picit a félsz.Eleinte nekem is voltak ilyen gondolataim, de ne hagyd hogy megmérgezzék ezt a szép időszakot a kívülállók a molesztálásaikkal.Hiszen olyan gyorsan eltelik ez az időszak, inkább gondoj arra ,hogy ott fejlődik a pocakodban a kincsed aki biztosan egy gyönyörű és csodás kisbaba lesz.Ne engedd ,hogy felesleges aggodalmak beárnyékolják ezt a csodát.Visszagondolva már tudom ,hogy én is feleslegesen aggódtam bár rajtam hamar átment.Kitartás. :)
2010. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Csak annyit tudok írni erre a kérdésedre,hogy ne izgulj,idegeskedj,és főként ne hallgass más hülyeségére,mert azzal többet ártasz a babának.Én is kemény dolgokon mentem át a terhesség során ebből csak egy pár dolog:magas vérnyomás,fehérje a vizeletbe,vérzés,rossz afp,és ehez kapcsolódóan magzatvíz vizsgálat aminek az eredményére 4 hetet vártam és azt a 4 hetet senkinek sem kívánom.Hiába lett jó az eredmény végig izgultam a fennmaradó 20 hetet hogy valóban egészséges lesz-e a babám.Aztán a 28.héttől meg feszt azt hajtogatta az orvosom hogy pici a baba és minden héten vissza hívott ellenőrzésre.De megpróbáltam magam mással lekötni mert úgy éreztem minél feszültebb vagyok annál rosszabb a babának a pocakban.És lám lett egy 3 kg-os egészséges kisfiam aki immár 3 hónapos.Szóval nyugi próbálj meg másra gondolni.
2010. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a parázást. Én végig idegeskedtem az egészet. A gyerekünk nem lett beteg, de veleszületett problémája van, vagy problémái, mert kettő különböző területen. Nem biztos, hogy az aggódással "bevonzottam", de utálom magam érte, hogy csak a bajokra tudtam gondolni és lám itt is vannak, most továbbra is gondolkozhatok rajtuk...
2010. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm megprobálok most már lazítani.nehéz volt ez a 36hét.most már itthon vagyok,eddig dolgoztam.igyekszem minél kevesebbet idegen emberekkel érintkezni
2010. júl. 10. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám:-) Én is mindig ezen paráztam, de sokat segített, hogy többször is voltam 4D-én és ott megnyugtattak, hogy tényleg nincs semmi gond a picurral. Ja és én is rengeteget híztam (25 kiló). Most 2,5 hónapos a kicsim és már 17 lement rólam:-)Jó dolog ez a szoptatás! :-)
2010. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! aranyosak vagytok.
2010. júl. 10. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem friss CMV fertőzésem volt,végiggörcsöltem a terhességet hogy mi lesz.. Egészséges lett a kisfiam hál istennek, de utólag nagyon bánom, hogy ahelyett hogy élveztem volna a terhességet félelemben töltöttem. :(

Nekem is mindig nagyobb volt a feje,de a doki megnyugtatott hogy vannak kis és vannak nagyfejű kisbabák:))

Szerintem a láz miatt azért nem kell aggódnod mert ha az ártott volna,akkor elment volna a baba-ott a terhesség elején.

ne izgulj minden oké lesz, inkább élvezd ki az utolsó heteket!

2010. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, mit érzel. 16 hetes volt a pici, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Addig cigiztem. :-( Az én felelősségem volt, hogy bár nem rendeződött az első után a ciklusom, nem jött meg a menstruációm a szoptatás után sem, nem védekeztünk. Könnyű lenne azt mondani, hogy hát nem terveztük, DE : Ha nem tervezel babát, mégsem teszel a fogantatás ellen semmit, az ugyanolyan, mintha "rajta lennél a projecten". Mardosott a bűntudat a saját felelőtlenségem miatt, de Isten vagy nagyon szeret vagy ennyire megbocsátó : 3510g-mal, 50cm makkegészségesen született! :)

Kérek mindenkit, aki jelenleg is terhesen löki a nikotint a magzatába NE TEGYE! Nagyon nagy szerencsénk volt, hogy a kisfiamnak nem lett baja, de a mi példánkat senki ne hozza fel magának mentségként vagy könnyelmű indokként!

Rengeteget imádkoztam, felajánlottam hogy kész vagyok megfizetni az árat, csak egészséges babánk legyen. Az megnyugtatott, a hit felé fordultam. Neked is segíthet.

Többször voltam UH-n, az is megnyugtatott.

Amúgy 31 hetes kismama barátnőmnél az UH 87mm bpd-t mutatott tegnap. 4kg körüli lesz a születési súlya a doki azerint. Ő lesz a keresztlányom! :)

2010. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi! ez a bpds dolog valamennyire megnyugtatott.

én már nem dohányzom az elejétől.nagyon nehéz volt leszokni,de megérte minden tekintetben!

2010. júl. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!