Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy a pelenka csomagolására egy ÜRÜLÉKNEK öltöztetett gyereket tesznek rá?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Értem én, hogy nagyon vicces és eredeti dolog manapság ez a kaka emoji (bár szerintem egyáltalán nem vicces), de azért egy gyereket így öltöztetni számomra túlmegy egy határon. Szerintem öltözzön szrnak az, aki ezt kitalálta.


Ti mit gondoltok? Én reagálok túl?



2019. júl. 6. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te reagalod tul, de vhol van benne igazsag is.
2019. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Az nem ürülék, hanem tátracsúcs. A másik két jelmezt viszont nem tudom megfejteni.
2019. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Az nem kaka, csokikupac...
2019. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Szegény gyerek :D sosem bocsátanám meg anyámnak az hót sicher.
2019. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Éérdekes! 😲

Kislányommal Liberot használunk, engem maga a pelus borzasztóan felháborított. Pont nyár elején rendeltem belőle jó sokat, mert nagy akció volt rá, erre mind kakamintás. Na ne! Csini, lenge nyári ruci alá hogy adjam már? Vettem inkább más fajtát is.

2019. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Kaka,fagyi és robot. Nem tudom hogy függ össze. A libero klubban a pontokat még kakijelmezre is lehet váltani.

Lányomnak amugy tetszik, kacag rajta :)

2019. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem normális. Az a szülő sem, aki megengedi, hogy ezt csinálják a gyerekével. Az meg végképp nem, aki nem ad semmit a pelenkára nyilvános helyen.
2019. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a sz@rmintás pelenka se tetszik. Még jó hogy nem ezt a típust használjuk. A sógornőm adott egyet a múltkoriban, mikor hirtelen kifogytunk, míg náluk voltunk. Igencsak kikerekedett a szemem.
2019. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Szarmintás pelenka 😁😁😁😁 sírok a röhögéstől 😁😁😁😁
2019. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Ügynökség: Van bármi tapasztalata a modellszakmában?

Józsi: Félévesen én voltam a liberó csomagolásán a szar.

2019. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!