Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom horkol,...

2 hónapos kislányom horkol, "szörtyög". Volt így még valaki?

Figyelt kérdés

Doktornéni és védőnő szerint nincs teendő, biztos nagyobb az orrmandulája, majd kinövi. Orrszívóval semmi nem jön. Néha egészen hangosan szörtyög, miközben veszi a levegőt, nem hiszem el hogy ez őt nem zavarja, vagy hogy ez normális. Légzésfigyelővel alszik, de kb. óránként megébredek hogy ránézzek. Vigyük tovább kivizsgálásra, vagy tényleg nem olyan nagy ügy? Volt valaki így?


Köszönöm a segítséget!


2019. júl. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb babának nagy az orrmamdulája és tud hortyogni.
2019. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gége porc még puha, nem zár rendesen. Nagyon sok baba szörcsög, kb fél év és kinövi.
2019. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miita van igy? Legzeskimaradasa volt?
2019. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mondta a gyerekorvos mint amit a 2es leírt a kisfiamra. Eltartott egy dbig de kinőtte
2019. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb minden anyuka igy jar. Nrkem mindkét fiamnál 4 hónapig tartott.
2019. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiúnknak reflux okozott ilyet, a garatban mozgott a visszacsorgó tej. A gyerekorvosunk javaslatára kipróbáltuk a gastrotuss-t és segített. Nem tüsszög és köhécsel néha? Én is megfázásra gondoltam első körben, de én se tudtam orrszizni semmit.
2019. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köhögni szinte egyáltalán nem hallottam még, max ha evés közben félrenyelt picit, tüsszögni viszont elég sokat szokott. Légzéskimaradasa hálistennek sosem volt még. 2-3 hetes korától így van, néha jobb, néha rosszabb.
2019. júl. 7. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!