Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgabarack 6 hónapos babának?

Sárgabarack 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Tonnaszámra terem a kertben az isteni sárgabarack. 4 hónapos kor óta táplálunk hozzá de még barackok közül csak őszit kapott.

Gondoltam megfőzöm, lemixerezem és Sinlacal besűrítem neki és voilá kész a bébiétel. De a hozzátáplálási táblázatban 1 éves kortól írja a sárgabarackot. Tényleg nem lehet adni?


2019. júl. 8. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem véletlen, hogy csak akkortól ajánlott.
2019. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha ugy irja a tablazat hogy nem lehet akkor ne add , en nem adnam .

O ugy sem kivanja mert nem tudja mi az.

Inkabb gagyassz le par darabot ha akarsz neki adni majd amikor mar lehet adni

2019. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ahány táblázat, kb annyi féle ajánlás. Megnéztem gyorsan hármat, abból 2 7 hónapos kortól írja, de ugye 6 hónapig csak anyatej... Én megkóstoltatnám. Sinlac nem venné el az ízét? Helyette zabpehellyel isteni lenne.
2019. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor? Mi az oka?


Neten meg sokan írták, hogy mindenféle barackot javasolt orvos-védőnő 4-6 hónaptól. Szóval tanácstalan vagyok.

2019. júl. 8. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:

2#

Fagyaszd

Bocsi:)

2019. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy tudom a ht. táblázatok nyersre vonatkoznal pl akik blw-znek

Feldolgozva már lehet előbb is, lásd pl málna 1.5 éves kor után nyersen, de bébiételként már 4 hónapos kortól van, szilva szintén stb.


Szóval főzve, turmixolva már szerintem adható.

2019. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 hónaposom már kapott, szereti és semmi baja tőle. Külföldön élünk, az itteni táblázat szerint szabad.
2019. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt nem irtam,párolva kapta.
2019. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amit én követek táblázat, abban is 7 hónaposnak már javasolják. Én adtam is neki, nem volt semmi gond.

Olyan táblázatot kéne követned amiben megbízol. Én nagyon sokat olvastam mielőtt egyet is elmentettem. Olyat kerestem ami a WHO jelenlegi ajánlásai alapján van összeállítva. Így én azt követem és nem is kérdőjeleztem meg, hiszen illeszkedi a tudomány mai állására. És lesz..rom ha közben a védőnő régi elveket vall..

2019. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, tudsz egy ilyen frisset linkelni?
2019. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!