Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevalót válasszak...

Milyen fülbevalót válasszak egy kisbabának?

Figyelt kérdés
A családban született egy kisbaba és a párommal szeretnénk meglepni a kicsit és a szülőket a baba első fülbevalójával. Azt olvastam, hogy orvosi fémet érdemes választani, de minden ékszerboltból elküldtek azzal, hogy nem tartanak orvosi fémet, csak aranyat. Akinek van tapasztalata vagy javaslata a témával kapcsolatban, ne fogja vissza magát. Szeretném a lehető legjobbat megtalálni. Köszönöm!

2019. júl. 9. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét kislányom aranyat kapott, semmi bajuk nem volt. 2-3 napig picit váladékozott a lyuk, aztán annyi, sosem száradt be, nem volt piros, nem is zavarta őket.


Viszont én nem örültem volna meglepi fülinek, ez azért eléggé meghatározó a baba külsejét tekintve. Nálunk is ajándék volt, anyukám vette meg nekik, de mi választottunk a férjemmel. Szerintem jobb, ha kikéred a szülők véleményét.

2019. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arany tökéletes lesz, majd arra ki lehet cserélni azt az orvosi fémet, amit belőnek neki. De valóban, egyeztessetek a szülőkkel, hogy tetszik-e nekik, amit választottatok.
2019. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, a szülőkkel egyeztettünk már, a fülbevalónak szánt dobozt kapták meg jelképesen, majd jeleztük a szándékot. Már csak a megfelelő ékszert kell kiválasztani, csak így, hogy tapasztalatlan vagyok ilyen szempontból, nem tudom a szülőknek küldeni a potenciális jelölteket.


Köszönöm a választ Nektek! :)

2019. júl. 9. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi utalványt kaptunk ajándékba, eljött házhoz a csajszi, ki tudtam választani milyen legyen. Fehérarany fülbevaló, semmi gondunk nincs vele, kaptunk utókezelőt is.
2019. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

A lányomnak ilyen van.

2019. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na spec az ilyen fajtánkat nem szerettük. Tök könnyen kinyílt a kapocs, és elhagytuk a felét...
2019. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös ez tényleg gyönyörű fülbevaló de az ilyen nálunk sem jött be :( anyósomtól kapott ilyen formájút de nagyon könnyen észre vette és piszkálta még a végén begyulladt :( így vissza tettem a gyógyfülbevalóját. Majd ha kicsit nagyobb lesz vissza teszem neki.
2019. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nálunk szerencsére nemvolt még gond vele, nem kapcsolódik ki, nem akadt be, nem is piszkálja, pedig 1 éves elmúlt már. Nekem is ilyen van, annyira tetszett, hogy vettem magamnak is felnőttverzióba.
2019. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!