Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is le szokott szurkulni...

Masnak is le szokott szurkulni a babaka eves kozben?

Figyelt kérdés
Kisfiunk par hettel korabban erkezett es mar a korhazban is elofordult, hogy etetes kozben (sajnos tapszeres:( ) elfelejt levegot venni, nem tudja meg osszekoordinalni az evest a legzessel. A korhazban konnyu dolgom volt, mert sipolt a gep ha esett a szaturacioja es akkor tartottunk egy kis szunetet es kesz. De itthon ugye nincs gep es mar csak aztvlatom, hogy szurkul a gyerek es fajdalmat kell neki okoznom (hajhuzas, talpnyomas) hogy vegyen levegot. Elegge kikeszit ez a helyzet. Masnal volt ilyen? Minden rendben volt?
2019. júl. 10. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt ilyen. Ha ilyen lett volna gyorsan viszem vissza a kórházba, orvoshoz, akárhová, ahol segítenek.
2019. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem szokott. De kitalációnak hangzik. Hogy engednének már ilyen állapotban haza egy gyereket? Oké, hogy szar az egészségügy, de nem ennyire.
2019. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen lenne rendszeresen akkor visszamennék mert ez igy nem normális,hogy annyira nem vesz levegőt hogy szürkül...károsodhat is az agya...
2019. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy tápszeres (ez miért is baj amúgy?!), hanem hogy rendszeresen oxigénhiányos állapotba kerül. :O Tényleg, hogy engedtek így haza? Hány hetes? Háziorvos tud róla?
2019. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltak ilyet a gyerekeim. De sűrgősen visszavinném, ha rendszeres lenne. Ez oxigénhiányos állapot már nála.
2019. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudod, hogy ilyen, nem is értem, hogy:

1. miért a haját húzod, miért nem veszed ki a szájából a cumisüveget?

2. Eleve, ha hajlamos elfelejteni levegőt venni, akkor 5-10 mp-enként kivenném a cumit a szájából, ha vett levegőt, ehet tovább.


SZerinted normális, hogy megvárod, míg elszürkül??? Te nem látod anélkül, hogy nem vesz levegőt?

2019. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Korababa anyukájaként mondom én is, egyáltalán nem normális ez a jelenség. Sose csinált ilyet a fiam még a PIC-en sem.
2019. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mi az hogy kitalacio??😂😂😂😂

Igy jottunk el a korhazbol, h a gyereknek esett a szaturacioja eves kozben. Azt mondtak ha ilyen van, akkor kezdjem el huzni a hajat v ilyesmi. Igy jottunk el ezt az orvos mondta. Nem magamtol talaltam ki🤦🏼‍♀️

2019. júl. 10. 15:48
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Mi olyan vicces??

Már úgy, értem, hogy nekem nem lenne vicces, ha a gyerekem elszürkülne minden etetéskor, mert elfelejt levegőt venni...

Menj másik orvoshoz!

De lehet neked kéne orvos, mert most már nekem is kamunak tűnik!

2019. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem tökéletes... De ehhez nem is kell különösebben eszesnek lenni, hogy ha szürkül a gyerek, akkor viszem orvoshoz. Ha kell 50 orvost is megkeresek, inkább hajtanak el, hogy ez semmiség(szerintem nem az), mintsem baj legyen!

Szóval hajrá!

2019. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!