Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jégsalátából főzelék?

Jégsalátából főzelék?

Figyelt kérdés
Férjem fejes saláta helyett véletlenül jégsalátát vett. Csinálhatom abból is a salátafőzeléket? 10 hónapos a kisfiam
2019. júl. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Fúj 😂
2019. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen főzelékről se hallottam még,de csak csináld.
2019. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Miért muszáj salátafőzeléket csinálni?
2019. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Saláta levest csináltam már maradék jegsalatabol, nem vikt annyira jó, mint fejessalatabol, de finom volt.
2019. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
A salátafőzeléket már akkor undorítónak tartottam, mikor megláttam a fiam ovijának étlapján. Ne kínozd a gyereked ilyenekkel. Főzz neki inkább krumplifőzeléket.
2019. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Imádja a kisfiam, sőt mindent imád. Akkor ehet jégsalátát, nem lesz baja?
2019. júl. 10. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, miért fujjognak felnőtt emberek olyan ételre, amiről még nem hallottak, de ők tudják. A zöldségekből készült babaételeket általában főzeléknek is hívják, ez azért nem ugyanaz, mint amiket magunknak főzünk. De szinte minden zöldségből lehet baba"főzeléket" főzni. Gondolom répafőzeléket sem szoktatok enni, mégis főztetek a babáitoknak répát krumplival vagy rizzsel, és pépesítve odaadtátok nekik. Na, az is "főzelék". A salátafőzelék sem nagyon más.


Kérdező, szerintem jégsalátából nem lesz olyan finom neki, legalább is szerintem az keserűbb. De próbáld ki, mondjuk ne az egészet főzd meg, akkor nem kell annyit kidobni, ha nem ízlik neki. Ha meg mégis, akkor eheti nyugodtan :)

2019. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposan? a fejes saláta az egyike a legkorábban bevezethető főzelékféléknek. A fiam már 4-5 hónaposan ette. 10 hónaposan kevés kivétellel már mindent eszik egy gyerek, amit a szülők is. Szóval nyugodtan.
2019. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!