Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 55 darabos törlőkendő kb...

Egy 55 darabos törlőkendő kb meddig elég popsitörléshez?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
nem mindegy mekkora gyereknek. egy újszülöttet sokkal többször kell még tisztába tenni, ráadásul azt tapasztaltam minél rutinosabb egy anyuka, annál kevesebbet használ. Mikor már "csípőből" jön a mozdulat elég egy darab is, mikor még tanulja az ember és bizonytalan, akkor sokkal több kellhet. Nyilván az sem mindegy milyen állagú és mekkora a produktum, mondjuk ha nyakig olyan a gyerek, akkor egyszerűbb a csap. Első babás rutintalan maminak elfogy az pár nap alatt(3-4), ha alkalmanként elhasznál többet is és napi nyolcszor legalább pelust cserél.
2019. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Újszülöttnek lennék kíváncsi. Első baba és a kórházba vinni kell. De akkor 2 csomag tuti elég lesz arra a (jobbik esetben) 2-3 napra. Köszönöm
2019. júl. 11. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég egy csomag a kórházba. 😊
2019. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a kórházba elég lesz egy csomag bőven. Utána meg majd kitapasztalod. Meg márkánként is eltér a kendők mérete is például, van amelyik egészen nagy és vastag, van amelyik vizesebb és kisebb. Eleinte majd lehet többet használsz, aztán egyre kevesebbet.
2019. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit a kórházba vittem csomag törlőkendőt, azt még 2 napig használtuk itthon mire elfogyott (4. napon jöttünk haza). Igazából a kórházban 2-3 napig míg a szurok széklete volt addig több fogyott, meg csap alá is tettem mert az nagyon ragadt, sima törlőkendővel nehezen jött le. Később az anyatejes kakinál már egyszerűbb volt, mert az híg és nem ragad a baba fenekére. Azóta kevesebb is fogy.
2019. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget
2019. júl. 11. 17:45
 7/8 A kérdező kommentje:
És betétet mennyit vigyek?
2019. júl. 12. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Nekem 2 csomag inkontinencia (40 db) elment az első 3 napban, onnantól viszont sima betét elég volt, 2 hét után már semmi. Valakinek meg az elején sem ömlik úgy a vér, de ürül a lochia 6-7 hétig. Vigyél 1 éjszakait meg egy inkontinenciát, aztán majd a férjed tud még vinni, ha kell. Innivalót, betétet én mindig kértem be, haza meg küldtem a szennyest. 😊
2019. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!