Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megijedek, ha a gyerekkel...

Megijedek, ha a gyerekkel egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Ha elmegy a párom dolgozni mindig rám tőr a félelem és megijedek,hogy egyedül vagyok vele.Mindig számlálom az órákat,mikor jön már haza a párom.Valakinek volt ilyen problémája
2019. júl. 12. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor hazajöttünk a kórházból, utána 4 napig itthon volt a férjem. Az első napon mikor ment dolgozni én is pislogtam kicsit, de hamar elmúlt. Mi sokat üzengetünk egymásnak napközben, gyakorlatilag folyamatos kontaktban vagyunk. Próbáljátok ki, hátha segít.
2019. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az elején volt ilyen (pedig 3. gyerek). Most 4 hónapos, nincs ilyen probléma, sokszor jobban szeretek vele kettesben lenni.
2019. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél volt ilyen kb 2 honapig.

Most kettő van és nem azért varom, hogy hazajöjjön, mert félek, hanem azért, hogy szusszanjak végre. 😂

2019. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem . Kb 4 hónapos korára múlt el.
2019. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fú nekem is, de ezt szégyelltem bevallani..

tök bűntudatom volt hogy számoltam mikor jön a férjem, vagy melyik mama mikor jön hozzánk.

Elmúlik ne aggódj, én szimplán buta leszek, de unatkoztam az volt a bajom.

Eléggé lezsibbasztott minden nap ugyanaz, játszószőnyegen ülni,babajátékok hadával és alvással szenvedni, és mit fogunk még csinálni ha pl 9 óra van délután 4-ig..

Ezt gondolom kevés szülő vallja be, de szerintem biztos gyakori, de ahogy több dolgot lehet velük csinálni már nem lesz ilyen problémád.

2019. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy lehetett volna, hogy amikor férjed még szabin van veletek, akkor napközben néhányszor hosszabb-rövidebb időre elmegy. Akkor megszoktad volna, hogy kicsit egyedül vagy a babával. Így könnyebb lenne most 9-10 órán át egymagadban.

Esetleg anyukád vagy más rokon tud pár napot veled lenni? Ha igen, ő is segíthet így a beszoktatásban.

2019. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi hétfőn jöttünk haza a pénteki császár után, szerdán ment 24 órába a párom, az picit fura volt, de én gyorsan megszoktam. Viszont ha sokat dolgozik egybe, és 5-6 napig kb én vagyok a babával, akkor a végére lesz ilyen, ő nyűgös, én meg úgy érzem, nincs elég lelkierőm a folyamatos figyelő és türelmes jelenléthez.
2019. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!