Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislánynak milyen színű sport...

Kislánynak milyen színű sport babakocsit vennétek? Bézs, szürke vagy rózsaszín?

Figyelt kérdés
Akarunk kistesót is majd egyszer, de nem biztos, hogy neki is megtartjuk majd ezt a babakocsit, ezért nem fontos, hogy unisex legyen. Rózsaszín tetszene, csak nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés lenne.
2019. júl. 13. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi uniszexet vettünk, miért ne tartanánk meg a tesónak, ha bevált és szeretjük? Szóval nekünk bézs lett. Egy kisfiú, egy kislány használta, és most ismét kislány fogja.
2019. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Bézs
2019. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Bézs. Felesleges pénzkidobás lenne újat venni, ha fiú születne. Vettünk babakocsit, használta 2 gyerekünk és tovább is adtuk.
2019. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezek közül szürkét. Mert nem csak uniszex, hanem mindenhez megy (minden ruhához).

Szerintem ronda, ha minden rózsaszín egy gyereken (ami azért előfordul) és még rózsaszín a kocsi is. Sok.

Egyébként mi sötétkéket vettünk a kislányunknak. Nagyon "jól állt neki", nem volt fiús.

Nem a második gyerekre gondolva vettünk ilyet, de bónusz, hogy fiúnak is jó.

2019. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Szürke. Minimalista és mindenhez megy. Nekem nincs bajom a rózsaszínbe öltöztetett kislányokkal de amikor ráadásul egy pink babakocsiban is ül az már az ízléstelen kategória nálam. A rózsaszín nem is megy mindenhez és ha utána fiú lesz annak sem jó, ha pedig el akarod adni akkor eleve szűkített kört fog érdekelni mert csak kislánynak jó. A kislányunknak pl fekete babakocsija van, elegáns és mindenhez passzol.
2019. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Rózsaszínt vettük a lányunknak, aztán utána fiúnk született, ő is azt használta. nem érdekelt mások véleménye.
2019. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ikerlányokat várunk és szürke babakocsit néztünk ki. Szerintem abszolút unisex szín.
2019. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiámnak a 3in1 kék volt, mikor azokat kinőtte vettünk 2 sportkocsit az egyik bézs, a másik fekete. Most ismét kisfiút várok és azt még azelőtt eldöntöttem, hogy szürkén veszünk mielőtt megtudtam a nemét. Mi szinte egész nap sétáltunk, sokszor elaltatni is csak úgy tudtam. Szóval nekünk nem volt mit eltenni,a kerekek elkoptak rendesen.
2019. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bézs vagy szürke. Semmiképpen nem vennék rózsaszín babakocsit, még akkor sem, ha nem terveznénk kistesót. Attól hogy lány, nem kell virítani rózsaszínben.
2019. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szürkét rendeltem.
2019. júl. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!