Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a nővérem kislányán...

Mit vigyek a nővérem kislányának? 2 hónapos

Figyelt kérdés
Holnap megyünk hozzájuk és akarok valamit vinni neki.
2019. júl. 13. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ruha, pelenka, popsitörlő, baba tusfürdő, cumisüveg, plüssjáték - mi ilyesmiket kaptunk, mindennek örültem, pelenkánál érdemes megkérdezni mi az, ami már bevált nekik, ruháknál a méretet.
2019. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposra való ruhát, babajátékot 6 h kortól, popsitörlőkendőt. Én ezeknek örülnék. Olyan ruhát nem érdemes venni ami most jó ra vagy a következő méret, mert azt már anya is megvette.
2019. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ruhabol mindig olyat hoztak, ami nm tetszett, a 100. csorgore, plussre vagy ragokara se volt szukseg.


Szerintem kerdezd meg, a pelanka igy jo lehet, vagy ajandekkartyat vigyel.

2019. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a noveredrol van szo, akkor jobb, ha megkerdezed.

Bar sok latogatonk nem volt, de en orultem, ha megkerdeztek a kozelebbi baratnoim, vagy a csaladtagok, mert akkor olyan dolgot mondtam, amit ugyis megvennek en is, ok pedig orultek, hogy hasznos dolgot hoztak.

Igy is a kozvetlen csaladtagok kozott volt, aki kerdezett, mondtam is valamit, nem is nagy tetel volt, de olyan dolog, amit epp venni akartam (es vegul vettem is). De megsem azt hozott, hanem olyan ruhakat, amiket mar ra sem tudtam adni a babara, mert nagyobb volt az atlaghoz kepest, de amugy is olyan anyagu/fazonuak voltak, amit csak kerulgettem volna. Plusz egy furdolepedot, pedig kerdezte is, hogy az van-e es mondtam, hogy vettem eleget, nem kell tobb.


Szoval ha jo a viszony, akkor kerdezz inkabb, ha ugy gondolod, hogy nem mondana semmit, akkor vegyel ajandekutalvanyt drogeriaba, bababoltba. Bababoltosat en is kaptam es orultem neki, amikor kellett ruhat, jatekot vennem, akkor levasaroltam.

Mi is ilyesmit szoktunk adni, vagy konkret dolgot, amit kernek.

2019. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!